Skocz do zawartości
Forum

Suplement diety potencja


Gość akmat

Rekomendowane odpowiedzi

Często masz takie problemy> Od jakiego czasu? Robileś sobie badania? Napisz trochę więcej w tej sprawie to łatwiej bedzie CI doradzić.Jesli chodzi o ziołowe tabletki to na pewno Penis complete , ewentualnie polecane są jeszcze cum on, aczkolwiek sam nie ogę o nich wiele napisać ze swojego doświadczenia bo ich nie brałem . Za to penis complete tak i jestem z nich zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Mam od czasu do czasu ale coraz częściej. I to nie wiem z jakiego powodu bo pojawiaja się z niczego. Badania robiłem, testosteron również chociaz chciałbym uniknąć na raziw wizyty u lekarza, dlatego piszętutaj na forum. Po tabletkach to po jakim czasie jest efekt?

Odnośnik do komentarza

Zarówno L arginina jak i sildenafil sa środkami polecanymi na erekcję. W badaniach jednak to sildenafil wykazuje lepsze dzialanie. Nie twierdze, że nie ma co próbowac l argininy, jednak jeśli nie podziała to polecam zobaczyć jak na Was działa sildenafil, szczegónie, że dawki dostepne w aptekach nie są wysokie. Supli jest kilka, w zasadzie w każdym jest ta sama substancja czynna. Z tych w najlepszym stosunku ceny do jakosci jest Inventum. Cenowo wychodzi prawie o połowę taniej od Maxona forte (z tym ,ze inventum jest mniej rozreklamowany). Na mnie działa dobrze, poprawia moją kondycję i tym samym redukuje stres. Wczesniej przed stosunkiem bardzo sie stresowałem bo po prostu zastanawiałem się czy podołam czy nie, teraz biorę sobie jedna tabletkę na jakieś 30-40 minut przed i jest luz. 

Odnośnik do komentarza
Gość toruniak551

Według mnie to najlepiej stosować leki z sildenafilem. Jak nie chcesz brać dużej dawki to mogę polecić maxon active. A jak chcesz zażyć coś z większą dawką sildenafilu to polecam maxon forte. Owszem jest droższy ale ma podwójną dawkę sildenafilu i z tego co się orientuje jest jedynym tego typu lekiem z taką dawką, który można dostać bez recepty.

Odnośnik do komentarza

Dobrze jest na pewno rozróżnić tutaj dwie definicje

Suplementy diety -  sa to jedynie suplementy, wspomaganie diety. Można do nich zaliczyć L argininę, trybulus, żeń szeń. Moga pomóc na erekcje ale nie muszą.  Z uwagi na to, ze ich dzialanie opiera się na poprawie ogólnej kondycji organizmu.

Leki - są to przebadane naukowo środki na erekcję. Mozna wymienić dwa. Tadafil oraz Syldenafil. Obecnie dostępny bez recepty jest ten drugi lek. Leków z syldenafilem jest wiele, chociaż polecam nie kierować się tutaj reklamą ale rozumem oraz porównać sobie zawartość syldenafilu ( substancji czynnej) do ceny. Maxon forte jest ok, brałem przez jakiś czas. Potem jednak przerzuciłem sie na Inventum. Działanie takie samo, ale lepsza cena w stosunku do tego pierwszego. Poza tym tabletki są wygodniejsze, mają lepszy smak. Środek powinno się brać min pół godziny przed stosunkiem Jesli jedna tabletka nie okazuje się wystarczająca, można wziąć druga. 

Odnośnik do komentarza

Osobiście polecam ofertę https://potencje.pl/. Kupuje w tym sklepie dla siebie tabletki Tadaga, ale

tak ogólnie sklep jest świetnie przygotowany bo ta baza tabletek w sprzedaży jest bardzo duża i

każdy na spokojnie może wybrać dla siebie właściwy produkt. Szybko wysyłają, a jak komuś zależy na

dyskrecji to również można na ten sklep liczyć, paczki są pakowane tak, że nikt nie będzie się

domyślał co znajduje się w środku.

 

Odnośnik do komentarza

Ja już stosowałem między innymi Dapoxy, P-Force, obecnie stosuje Alvitrę ( https://potencja.net.pl/alvitra-20 ) Wybór jest duży, mają tych różnych tabletek w sprzedaży sporo więc każdy będzie miał okazję coś sensownego dla siebie wybrać. Wydaje mi się, że jak będziesz szukać tabletek na potencje to faktycznie warto skorzystać. Pakowanie dyskretne więc jeśli na tym będzie Ci zależało to również warto brać to pod uwagę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...