Skocz do zawartości
Forum

Do którego roku życia rosną piersi?


Gość klakier

Rekomendowane odpowiedzi

Piersi rosną w okresie dojrzewania, skoro jest twoją narzeczoną to raczej już jest dorosła kobietą i nie liczyłabym na jakieś zmiany w obwodzie piersi :) jak będzie w ciązy to mogą się jej powiększyć i czasem po porodzie zostaja trochę powiększone, a czasem po zakończeniu karmienia piersią wracają do dawnych rozmiarów.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Tylko w okresie dojrzewania. Ale może piersi się powiększa, jak narzeczona ogólnie przytyje. Jeszcze zależy jaką budowe mają jej piersi, bo jeśli tłuszczową to przy tyciu powinny się powiększać, a jesli gruczołowo-tłuszczową to niestety nic już nie poradzisz. Powinienes zaakceptować wygląd narzeczonej i kochac ją dokładnie taką, jaka jest. Mam szczerą nadzieję, że nie będziesz jej doradzał operacji plastycznej...

Odnośnik do komentarza

Sabrina OSZALAŁAŚ!!! Ja nigdy sie nie zgodzę na powiększenie biustu !!! To jest okropne, jak kobiety to mogą robić to wygląda tragicznie, a ja chcem mieć z nią dzieci a w karmieniu piersiami to bedzie jedn wielki problem, i bedą ją boleć... Wiec nie ma mowy nigdy nie pozwole żeby cierpiała z takiego powodu za bardzo ją kocham ....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...