Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość z...4

Witam, przyjmuje tabletki anty Atywia. Zawsze jakoś pod koniec 2 rzędu tabletek zaczynała mnie boleć prawa pierś, a ból ustępował dopiero w czasie 7 przerwy. W czerwcu dnia 8,10 i 14 współżyłam z chłopakiem. Dodatkowo zabezpieczamy się prezerwatywą. Za każdym razem sprawdziliśmy ją i była w niej sperma, jednak 14 czerwca w zbiorniczku było jej mniej bo rozlała sie trochę po ściankach. Krawienie z odstawienia wystąpiło pod koniec czerwca. Jednak obawiam się ciąży ponieważ jakoś pod koniec czerwca i początku lipca miałam problemy żołądkowe tzn. zgaga, zaparcia, uczucie sytości, palący bol żołądka a nawet ból glodu i nudności, ból żołądka po jedzeniu, po czasie przeszło jednak strasznie boli mnie prawa pierś wcześniej niż zawsze zaczynała boleć a w jeden dzień po naciśnięciu sutka uwidocznila sie przezroczysta wydzielina jednak było to jednodniowe i już nie występuje ten objaw. 7 lipca robilam test i negatywny. Boje się że moge być w ciąży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...