Skocz do zawartości
Forum

Czy ona fantazjuje o trójkącie?


Gość Aleks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę ten temat bo nie wiem, jak rozgryźć partnerkę i odczytać jej myśli i fantazje odnośnie seksu na tzw. "dwa baty". 

Generalnie jesteśmy w związku 3 lata, ona ma 22 lata. Dziewczyna bardzo lubi ostry seks - klapsy, ciąganie za włosy, szyję, wyzywanie i mówienie rzeczy typu "jestem twoją szmatą" "ruchaj mnie jak chcesz" "jestem twoją kure*ką" itp, robienie loda na ostro z dawaniem z liścia itp.

Wiele razy próbowałem ją podgadać i sprawdzić, czy nie ma ona przypadkiem jeszcze ostrzjeszych fantazji, np. trójkąt, podwójna penetracja czy gangbang. Za każdym razem jednak stanowczo zaprzecza i wręcz denerwuje, że podejrzewam ją o takie rzeczy. Jednak w łóżku, gdy uprawiamy seks, często trzymam ją za twarz lub wkładam palec do buzi a ona go ssie (po seksie mówi, że podnieca ją to bardzo jak tak robi) - jest więc w tym jakaś namiastka dwóch naraz :) Również gdy robi mi loda, zawsze chce, bym w tym samym czasie ją palcował - zazwyczaj dochodzi wtedy w 20 sekund. Również jest tu jakaś namiastka dwóch naraz.

No i nie wiem jak to rozumieć - czy ona po prostu lubi tylko ze mną takie zabawy w buzi i w cipce naraz, czy tez ma skrytą fantazje i podnieca ją myśl o tym, ze moglaby byc posuwana przez dwóch facetów naraz. Moze wstydzi sie o tym mowic, zeby nie wyjsc na nieporządną? Ogólnie jest bardzo normalną, cichą i spokojną dziewczyną, nie jest imprezowiczką ani nic w tym stylu. 

Macie pomysł jak ją rozgryźć skoro sama bezpośrednio nic na ten temat nie mówi, a może z samych faktów, które wam przedstawiłem jest już ktoś w stanie wyciagnac jakies wnioski?

Odnośnik do komentarza
Gość Ruchawica

Miałam podobnie. Wstydziłam się powiedzieć o tym mężowi. 

Raz  mecz przyszło do nas trzech jego kolegów. W czasie transmisji wypiliśmy trochę alkoholu. Wszyscy tak się napaliliśmy, że faceci obracali mnie cała noc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...