Skocz do zawartości
Forum

Muszę się wygadać


Gość Ona1992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ona1992

Hej, jestem dziewczyną, 28 lat, jestem wrakiem człowieka a moje życie to pasmo nieszczęść. Szukam kogoś komu mogłabym się wygadać ze swoich problemów ( bo nie mam komu) na priv, tylko od razu mówię że jest ich dużo.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej psychoterapeucie, jak wygadanie się na forum nie pomaga, to i na priv nie pomoże.

Ile można wkoło o jednym, dostałaś tu nie jedną dobrą radę, czy z którejś skorzystałaś, nie. Kręcisz się w kółko. 

Ja nawet chętnie bym z Tobą porozmawiała na priv, ale wiem, żeby to nic Ci nie dało. 

 

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Ona1992 napisał:

Gadalam z psychoterapeutka, ale chyba trafilam na zla, bo nie chciala mnie słuchać do konca. Po prostu potrzebuje po ludzku komuś sie wygadać, bo jest mi ciężko. 

Wygadanie się jak wiesz, Tobie nie pomaga, zmień terapeutę. 

A jeśli chodzi Ci tylko o samo wygadanie się, to napisz elaborat tu na forum, nie oczekując nic w zamian. 

Możesz też napisać sobie dla siebie, bez publikacji. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.07.2020 o 09:14, Gość ka-wa napisał:

A jeśli chodzi Ci tylko o samo wygadanie się, to napisz elaborat tu na forum, nie oczekując nic w zamian. 

Dokładnie tak, bo na tym polega wygadanie się. Mozna równie dobrze pisać pamiętniki i wszystko wypisać lub usiąść przed lustrem i wygadać się.

Terapeuta nie wysłuchiwał do końca bo nie jest maszynką do słuchania żalów, przecież jego zadaniem jest pomoc. Jeśli ktoś nie chce słuchać, jest monotematyczny, zapatrzony w siebie i nie zamierza się zmienić, skorzystać z rad specjalisty... to nikt mu nie pomoże. Samo żalenie się też nie pomoże, a może zdołować słuchacza.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...