Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ellllla

Powiększenie ust

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mahaga

Tak i wyszło super! Tylko uczulam, żeby iść do dobrego chirurga, mój - dr Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju zna się na rzeczy, jest doświadczony i krzywdy ci nie zrobi :D. Na serio go polecam, bo ma doświadczenie, usta wyszły jak z okładki, są bardzo całuśne, ale nie przesadzone, takie jakie powinny być. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ingh

Ja na początku bałam się efektu kaczych ust, ale po rozmowie z chirurgiem uznałam, ze też powiększę usta. Zabieg wykonał dr Knakiewicz z Knack Clinic we Wrocławiu i spisał się na medal. Zabiegi ma w dobre cenie, wcale nie przesadził mówiąc, że wykona bardzo naturalne powiększenie ust, jak tylko zeszła opuchlizna, przekonałam się, że miał rację. Różnica jest subtelna, ale usta od razu wyglądają lepiej. Są powiększone, ale wciąż wyglądają naturalnie, polecam. To jest efekt wow, lekarz jest rzetelny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również robiłam we Wrocławiu ale w klinice Unident Union. Jestem bardzo zadowolona i właśnie na takim efekcie mi zależało. Usta są dopasowane do reszty mojej twarzy idealnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kaś

U mnie też operacją zajął się chirurg Łątkowski z Polanicy-Zdroju. Jest oczywiście całkowicie rzetelny i profesjonalny, a do tego precyzyjny, bo u mnie zabieg polegał nie tylko na samym powiększeniu ust korium, ale też i wyrównaniu asymetrii pomiędzy dolna, a górna wargą. Efekt końcowy nie jest przesadzony, usta są pełniejsze, ale nie są nienaturalne. Nie ma oczywiście żadnych widocznych blizn, ani niczego takiego, wszystko ładnie się zagoiło i wygląda super, polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...