Skocz do zawartości
Forum

Faceci nie widza we mnie kobiety.


Gość 70dk

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem szczupła, mam biust, blond włosy. Charakter? Mówią że śmieszna i czuła,slodka,wygadana.

Teoretycznie powinnam się podobać. A jednak nawet sukienki i czerwone usta nie działaja. Gdy ktoś mi się podoba już nawet nie mówię, nie pokazuje. Kontroluje swoje reakcje, bo wiem co będzie. Jak zawsze :mam dziewczynę /nie szukam. Speszenie. Zażenowanie.

Oczywiście w innych sytuacjach też nie jestem doceniana...zawsze jestem najgorsza. Kto mi powie, dlaczego? 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość 70dk napisał:

Teoretycznie powinnam się podobać. A jednak nawet sukienki i czerwone usta nie działaja. Gdy ktoś mi się podoba już nawet nie mówię, nie pokazuje. Kontroluje swoje reakcje, bo wiem co będzie. Jak zawsze :mam dziewczynę /nie szukam. Speszenie. Zażenowanie.

Witaj 70dk. Może chodzi właśnie o wygląd, jest fajny, sukienki też mężczyźni lubią, czerwone usta są sxy ale tez prowokują. Może ogólnym wyglądem który pewnie jest bez zastrzeżeń, odstraszasz - sprawiasz ze faceci którzy na serio by o tobie pomyśleli odchodzą. Może tylko zostają ci którzy chcą mieć właśnie taka słodką ale bez zobowiązań.

3 godziny temu, Gość 70dk napisał:

Oczywiście w innych sytuacjach też nie jestem doceniana...zawsze jestem najgorsza. Kto mi powie, dlaczego? 

Uważam że wygląd jest ważny ale nie najważniejszy. A ty przykłądasz najwięcej uwagi własnie do wyglądu. Jakie to są te inne sytuacje? Czy ty sie przez to uważasz za najgorszą czy ktoś ci mówi to w jakiś konkretnych sytuacjach? Myślę że nie zawsze jesteś najgorsza, tylko może tak myslisz gdy jednak cos nie wychodzi z facetami. Czy masz o czym rozmawiać z facetami, czy te rozmowy są oparte na prawieniu komplementów np że jesteś słodka? Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Trudno Ci cokolwiek doradzić, bo nie znamy Cię i niewiele o sobie napisałaś. 

21 godzin temu, Gość 70dk napisał:

Oczywiście w innych sytuacjach też nie jestem doceniana...zawsze jestem najgorsza. Kto mi powie, dlaczego? 

Właśnie na tym należałoby się skupić. Czy jesteś "najgorsza"? ...może zbyt krytycznie odbierasz ocenę otoczenia, ale coś w tym musi być, że Cię nie doceniają.  Nie docenia się osób niekompetentnych, leniwych, nie potrafiących współpracować w grupie, kłótliwych, przemądrzałych itd. Sama pomyśl, czy któraś z tych cech pasuje do Ciebie.

Na ogół piszący tutaj ludzie skarżą się na niskie poczucie własnej wartości. Być może w Twoim przypadku masz go w nadmiarze, co nie pokrywa się z rzeczywistością? Nie piszę tego po to, żeby Cię pognębić, ale warto zastanowić się nad sobą, a nawet zasięgnąć opinii kogoś bliskiego, zaufanego.

Co do Twojego wyglądu zewnętrznego - jesteś przekonana o własnej atrakcyjności, ale może ubierasz się, lub zachowujesz wyzywająco, lub po prostu niepoważnie, może narzucasz się facetom?

22 godziny temu, Gość 70dk napisał:

Charakter? Mówią że śmieszna i czuła,slodka,wygadana.

Śmieszna...hmm, słodka, czuła? wobec kogo bywasz czuła, jeśli nie masz partnera? Wygadana, ok, ale może uważają Cię za słodką idiotkę?

Tak na zdrowy rozum - nie ma takiej opcji, żeby na fajną, wolną, atrakcyjną dziewczynę nie było chętnych. 

Pomyśl nad tym, poobserwuj, jak zachowują się inne dziewczyny w Twoim otoczeniu i porozmawiaj z kimś bliskim.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...