Skocz do zawartości
Forum

Czy facet który chciałby zaimponować mówiłby takie rzeczy?


Gość Gaman

Rekomendowane odpowiedzi

Że nie może znaleźć kobiety i ciężko mu się z kimś umówić? Jednocześnie komplementuje mnie, spełnia zachcianki, zależy mu.. Nie wiem czy słusznie ale czuję że może mu nie tyle na mnie zależeć co po prostu na jakiejś kobiecie 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Gaman napisał:

Że nie może znaleźć kobiety i ciężko mu się z kimś umówić? Jednocześnie komplementuje mnie, spełnia zachcianki, zależy mu.. Nie wiem czy słusznie ale czuję że może mu nie tyle na mnie zależeć co po prostu na jakiejś kobiecie 

Czegoś tutaj nie rozumiem; on mówi, że trudno jest mu się umówić z kobietą, a jednocześnie piszesz, że spełnia Twoje zachcianki?

W jaki sposób on spełnia Twoje zachcianki, jeśli nie spotykacie się?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Gaman napisał:

Nie wiem czy słusznie ale czuję że może mu nie tyle na mnie zależeć co po prostu na jakiejś kobiecie 

Jeśli się żali, że nie może się z nikim umówić, to istotnie tak wygląda.

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine
8 godzin temu, Gość Gaman napisał:

Że nie może znaleźć kobiety i ciężko mu się z kimś umówić? Jednocześnie komplementuje mnie, spełnia zachcianki, zależy mu.. Nie wiem czy słusznie ale czuję że może mu nie tyle na mnie zależeć co po prostu na jakiejś kobiecie 

To się gryzie ze sobą, bo nie może znaleść kobiety, a jednocześnie skoro jesteś kobietą to ciebie komplementuje.Jak wygląda spełnianie tych zachcianek i skąd wiesz że jemu zależy?  Być może jest tak że po prostu potrzebuje kobiety. Pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...