Skocz do zawartości
Forum

Odbijanie i przelewanie w gardle i żołądku


Gość Jakub

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam 16 lat. Zacznę od początku. Około miesiąc temu nagle zacząłem mieć problemy z oddychaniem, łaskotało i swędziało mnie w gardle. Bardzo szybko oddychałem i robiłem duże, głębokie wdechy. Mam alergię na trawy, więc pomyśleliśmy z mamą, że chodzi o to. Kupiła lek allertec. Stosowałem go i znacznie mi się polepszyło, jednak później znów się zaczęło, ale już bez trudności w oddychaniu- samo swędzenie i łaskotanie w gardle. Ale pojawiły się inne objawy, które mnie zaniepokoiły- gazy[zwłaszcza po południu], przelewanie i bulgotanie w żołądku i gardle, ciągłe bekanie zwłaszcza po posiłku. To w dalszym ciągu nie ustępuje. Stosowałem neo angin, amol, tantum verde, ale to raczej nic nie pomagało. Mam też katar [nie jakiś mocny, ale jednak jest] oraz czasem chrypkę, czuję też jakby coś było w moim gardle, jakiś płyn, może to flegma. Co to może być? Czy to poważne? Naprawdę nie wiem już co mam robić.

Odnośnik do komentarza

Zależy jak się odżywiasz, co pijesz czy duzo gazowanych napoi, czy dużo smażonego i fast foodów bo to może być przyczyną. A swoją drogą możesz być przeziębiony lub alergia tak moze działać że masz katar. Teraz jest kwitnienie wszystkiego i możesz mieć alergię na równego rodzaju pyłki lub trawy. Bo alergia objawia się tak troche jak przeziębienie, czyli katar, oczy też mogą łzawić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...