Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj uprawiałam stosunek seksualny z chłopakiem bez zabezpieczenia, robiliśmy dziś to 3 razy, ale za pierwszym razem wyciągnął i musiał chwilę się zmasturbowac sam by dojść, za drugim razem nie doszedł wcale, a za trzecim razem wyciągnął znowu i znów musiało minąć koło 20 minut masturbacji by doszedł, doszedł mi wtedy na plecy, ale nasienie nie przedostało się do pochwy, dodam, że były to moje dni niepłodne. Jakie są szanse na ciąże?

Odnośnik do komentarza
Gość Julka 32

Ryzyko wystąpienia ciąży jest dosc duze. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ekspertow ktorzy udzielaja konsultacji lekarskiej dla użytkowników forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność wiele osób tak robi

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość Julka 32 napisał:

Ryzyko wystąpienia ciąży jest dosc duze. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ekspertow ktorzy udzielaja konsultacji lekarskiej dla użytkowników forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność wiele osób tak robi

Rozumiem, ale były to moje dni niepłodne a jestem w 25-26 dniu cyklu, a objawy przedmiesiączkowe, czyli ból piersi, kwaskowaty śluz z pochwy, białe grudki wychodzące z pochwy i jej suchość występują.

 

Odnośnik do komentarza
Gość kobietawpigulce pl
W dniu 17.05.2020 o 17:50, Gość Emilia napisał:

Rozumiem, ale były to moje dni niepłodne a jestem w 25-26 dniu cyklu, a objawy przedmiesiączkowe, czyli ból piersi, kwaskowaty śluz z pochwy, białe grudki wychodzące z pochwy i jej suchość występują.

 

Jeśli jest Pani pewna,że stosunek odbył się w dni niepłodne to skąd obawa o ciąże? W dni niepłodne nie da się zajść w ciąże. Ok 8 dni po zapłodnieniu można zrobić test z porannego moczu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...