Skocz do zawartości
Forum

Eleverbrow opinie, cena, skład


Gość Mariola

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sandina z bloga

Ja też używam Elevebrow od dłuższego czasu i naprawdę wyciągnęła mnie z opresji po tym jak za bardzo wyskubałam sobie brwi. Ach ta głupia moda kiedyś na cienkie kreski :( Początkowo włoski nie chciały rosnąć i wtedy pomogła mi ta odżywka. Teraz stosuję ją czasu do czasu aby odżywić brwi i nadać im blasku :) 

Z resztą, zmobilizowałam się ostatnio i napisałam całą recenzję na temat tej odżywki na moim blogu:
sandina.pl/2020/11/eleverbrow-odzywka-do-brwi-sprawdziam.html

Chętnych zapraszam na bloga. POKAZAŁAM też EFEKTY działania :)

Odnośnik do komentarza
Gość Sandina blog
W dniu 16.09.2020 o 10:45, Gość Sandina blog napisał:

Dotychczas korzystałam z pomocy olejku rycynowego w zagęszczeniu brwi, ale jest on dość problematyczny w aplikacji (zostawia tłusty film na skórze). W końcu trafiłam na EleverBrow do brwi i moja codzienna rutyna w dbaniu o brwi stała się łatwiejsza ❤️

Przede wszystkim aplikator (patyczek zakończony taką a'la gąbką) pozwala na idealną aplikacje odżywki tylko na miejsce gdzie rosną włoski. Nie zauważyłam jakiś podrażnień na skórze, a używam jej dość długo (oczywiście tylko wtedy kiedy potrzebuję po 1-2tyg z codzienną aplikacją w tym czasie). U siebie zauważyłam, że włoski się przyciemniły (te odrastające cieniutkie), a same włoski odrastają tak w 6 dniu stosowania. To pewnie sprawa indywidualna kiedy co odrośnie, ale u mnie akurat tak było ?

Jak to było z moimi brwiami i co stosowałam, żeby szybko odrosły (wiecie, po tej głupiej modzie wyrywania wszystkich brwi :() opisuję na moim blogu Sandina "Sposób na ładne i gęste brwi oraz ich szybszy porost" - podsyłam, bo może komuś się przyda ?

Jak Wam wspominałam jakiś czas temu na forum, używam Elevebrow od dłuższego czasu i naprawdę wyciągnęła mnie z opresji po tym jak za bardzo wyskubałam sobie brwi. Ach ta głupia moda kiedyś na cienkie kreski ? Początkowo włoski nie chciały rosnąć i wtedy pomogła mi ta odżywka. Teraz stosuję ją czasu do czasu aby odżywić brwi i nadać im blasku ?

Z resztą, zmobilizowałam się ostatnio i napisałam całą recenzję na temat tej odżywki na moim blogu:
sandina.pl/2020/11/eleverbrow-odzywka-do-brwi-sprawdziam.html

Chętnych zapraszam do przeczytania artykułu. Mam nadzieję, że choć trochę Wam pomogę ? POKAZAŁAM też EFEKTY działania :)

Odnośnik do komentarza
Gość Jola z Łodzi

Poczytałam w necie opinie nt różnych odżywek do brwi i zdecydowałam się właśnie na Eleverbrown. Stosowałam ją ponad 5 tygodni ale bez efektu... Córka zrobiła zdjęcie moich brwi przed i po ale żadnej różnicy nie ma... Być może tego typu kosmetyki działają na młodszy organizm a mi niewiele brakuje do 50-tki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...