Skocz do zawartości
Forum

Jak odroznic zartowanie od flirtu


Gość Marta Pronko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marta Pronko
10 minut temu, Gość Loraine napisał:

Marta, ale coś bardzo konkretnego pewnie cię tknęło w danym momencie że przeczuwałaś że to nie tylko flirty. Jakaś konkretna sytuacja.

Nie bylo konkretnej sytuacji, tylko to jak rozmawial z innymi kobietami. Dostawalam fiola od tego bo tak jak wsppmnialam wczesniej raz myslalam tak, a za chwile ze przesadzam. Kolejnym krokiem bylo napisanie na forum i prosba o rade. Jednak tez nic konkretnego mi to nie dalo bo przeciez na forum nie moglam pokazac sytuavji gdy on rozmawia z innymi moglam tylko to opisac. Nie dawalo mi to spokoju wiec zaryzykowalam ze sprawdzeniem telefonu. Przy tym co odkrylam zwykly flirt to pikus.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Gość Marta Pronko napisał:

Bardziej dziwi mnie to ze ktos kto wydawal sie miec dobre serce i pokazywal sie jak osoba godna zaufania i okazywal mi " milosc" okazal sie nic nie wartym klamca. 

Przeważnie tacy, którzy mienią się idealnymi partnerami, mają sporo za uszami, bo idałów nie ma, a taka maska pozwala na oszustwa. 

Tylko po co i na co? Nie da się tego zrozumieć, ani wytlumaczyć, co nimi kieruje. To jakieś zaburzenia psychopatyczne muszą być. 

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine

Manipulator i cwaniak. Ciekawe czy naciagał na kasę tamte kobiety. Czy po prostu potrzebował atencji i kolejnych kobiet do odznaczenia. Na prawdę dobrze że teraz to się wydało i ten telefon sprawdziłaś. Nie stracisz więcej czasu na niego. To patologiczny kłamca któremu w oczy będziesz mówić że masz dowód na zdradę, a on powie że to nie prawda i zapewni o miłości.

Odnośnik do komentarza
Gość Marta Pronko
28 minut temu, Gość ka-wa napisał:

Przeważnie tacy, którzy mienią się idealnymi partnerami, mają sporo za uszami, bo idałów nie ma, a taka maska pozwala na oszustwa. 

Tylko po co i na co? Nie da się tego zrozumieć, ani wytlumaczyć, co nimi kieruje. To jakieś zaburzenia psychopatyczne muszą być. 

Bo chca miec wszystko na raz, klamia bo wiedza ze nie moga tego robic otwarcie bo ich partnerki by tego nie zaakceptowaly.Takie osoby, ktore nie potrafia byc w monogamicznym zwiazku, powinny szukac sobie partnerow ktorym to pasuje i tworzyc otwarte zwiazki, albo seks bez zobowiazan. Nie wiem czy oni zdaja sobie sprawe ze takimi zdradami rania swoje partnerki i lamia im serca.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gość Marta Pronko napisał:

Na domiar zlego on dalej proboje mna manipulowac! Wsciekl sie jak mu powiedzialam, ze wiem o wszystkim i odwrocil kota ogonem jakbym to wszystko zmyslila. Wypiera sie i idzie w zaparte. Mowi ze te kobiety klamia

Jeśli odkryłaś prawdę o nim, to po co jeszcze utrzymujesz z nim kontakt? Wystarczy zablokować jego nr, wyrzucić ze znajomych i tym sposobem uwolnić się od krętacza.

Odnośnik do komentarza
Gość Marta Pronko
15 minut temu, Gość Loraine napisał:

Manipulator i cwaniak. Ciekawe czy naciagał na kasę tamte kobiety. Czy po prostu potrzebował atencji i kolejnych kobiet do odznaczenia. Na prawdę dobrze że teraz to się wydało i ten telefon sprawdziłaś. Nie stracisz więcej czasu na niego. To patologiczny kłamca któremu w oczy będziesz mówić że masz dowód na zdradę, a on powie że to nie prawda i zapewni o miłości.

Dokladnie. Jak z nim zrywalam i powiedzialam o wszystkim co wiem i ze gadalam z tymi kobietami to powiedzial ze one klamia. Jak widzial ze mnie nie przekona to zaczal krzyczec jakby chcial zwalic wine na mnie. Na koniec jeszcze zrobil ze mnie wariatke ze kto normalny narusza czyjas prywatnosc i grzebie w telefonie. Mialam ochote wziac cos ciezkiego i mu przypier....  Ale gdy tylko wyszedl polalo sie morze lez ☹

Odnośnik do komentarza
Gość Marta Pronko
5 minut temu, Yonka1717 napisał:

Jeśli odkryłaś prawdę o nim, to po co jeszcze utrzymujesz z nim kontakt? Wystarczy zablokować jego nr, wyrzucić ze znajomych i tym sposobem uwolnić się od krętacza.

Kto powiedzial ze utrzymuje z nim kontakt? Spotkalam sie z nim zeby z nim zerwac.

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine

Absolutnie trzymaj się od niego z daleka. To nie jest normalne zachowanie, Może się mylę ale mi ten facet kojarzy się z Narcyzmem. Facet narcystyczny tez w związku obchodzi się z kobietą jak z pacynką, wykorzystują dla swoich potrzeb i uważa siebie za najświętszego i nieskażonego. Zawsze zwalają winę na innych przez to że jeżeli ktoś im coś zarzuci, zwróci uwagę to na tym cierpi ich poczucie wartości. Mogą reagować agresywnie. Nie odzywaj się do niego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...