Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie wraz z dziewczyną "uprawialiśmy seks" tzn. po przeglądnięciu kalendarzyka zobaczyliśmy że ma dni płodne i seks został przerwany było to dosłownie pół minuty i było to 23.03. Po czym dziewczyna miała normalny okres 8.04 i wszystko było dobrze lecz w tym miesiącu miała twarde piersi i pod koniec kwietnia między 27 a 30 kwietnia wykonalismy test w obawie test wyszedł negatywny. 2 maja dziewczyna dostała okres 2 dni przed spodziewaną miesiączką w pierwszym dniu miała ona inny kolor niż zwykle później kolor się polepszył był bardziej czerwony lecz okres i tak był bardziej skąpy niż zwykle i skończył się po 3 dniach. Nie wiem czy to ważne ale zwykle dostawała ona okres w nocy a ten dostała po przebudzeniu się i dopiero gdy zjadła śniadanie zorientowała się że cos takiego wystąpiło. Moje pytanie brzmi czy po takim czasie i po odbytej miesiączce może to oznaczać coś złego czy na ten okres miał wpływ stres lub jakieś inne czynniki? Proszę o szybką odpowiedź. (Dziewczyna nie jest dorosła)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...