Skocz do zawartości
Forum

Prześladuje mnie pech


Gość Seba

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem osobą niepełnosprawną i uważam ,że ciągle prześladuje mnie pech.

Środowisko mnie odrzuciło z powodu swojej ułomności to zaczelem szukać na internecie,forach,FB kolegów ,koleżanek.Nawet dziewczyny.

Spotykałem osoby co mieli inne poglądy niż ja,mieli inne zainteresowanie ,z innego środowiska ,byli czyli osoby co studiują ,albo są po studiach.Ja jestem osobą po zawodowce i nie umiałem za cholerę do gadać się z takimi osobami.

Szukałem też ludzi na swoim poziomie nie urażając innych,to pisali osoby do mnie co wywodzili się z środowiska co nie tolerowali osob niepelnosprawnych.

Szukałem dziewczyny to pisała do mnie kobieta o 5 lub 10 lat starsza co mi się nie podobało ,albo za młode po 18-19 lat a ja mam 24 lata .

Albo mój niski wzrost nie odpowiadał ,bo mam gówniane 177 cm wzrostu,lub były dla mnie za wysokie (od 170)bo jestem niski jak napisalem.

Czy tylko mi się wydaje ,że mam pecha do ludzi?

 

Odnośnik do komentarza
Gość Ambroży

Też tak myślałam że prześladuje mnie pech, ale nic z tego, to tylko takie myśli. 

Ale za to znam osoby które tak myślą i sobie wkreca ja. 

Jedna to tak sobie wkrecila że jej znajoma ma pecha i zaczęła się martwić za tą osobę. 

Do tego stopnia zmartwiona ton osobom że popada w depresję a nawet zachaczyla o obsesję, do tego doszły haluny i inne nacje sytuacji. 

Bardzo dziwnie skomplikowana sytuacja, ale ta osoba nie wiem czy ma świadomość czy nie!? Ale gdyby tak było to pewnie by coś o tym komuś powiedziała.,tak co niektórzy domyśla ja się że coś nie halo z tą osobą. 

Ostatnio zaczęła przeżywać że koleżance sciagawke jakiś parch poluz il a ta biedna się nie wyrobi z umyciem do fajrantu i spuzni się na pendolino. 

Jest dużo takich sytuacji które zbiera i przeżywa za znajoma, nawet mam wrażenie że wyczekuje następnych jak jest przestuj. Co o tym myślicie czy że znajoma jest coss nie hallo czy to norma w naszym spoleczenstwie

Odnośnik do komentarza
Gość Pręty z lomem

A ja mam pytanie, odnośnie klawiatury w komórce. 

Czy wam się zdażylo tak że wasza klawiatura na której piszecie, specjalnie robi błędy ortograficzne. 

Bo moja po wysłaniu przetwarza na złe słownictwo i te błędy, o co chodzi czy ktoś mi wlazl na linię i przechwytuje moje literki. ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.04.2020 o 23:24, Yonka1717 napisał:

Na czym polega Twoja niepełnosprawność?

Seba już kilka razy pisał na forum. O ile się nie mylę ma chyba autyzm (Seba> jeśli się pomyliłam to bez urazy, po prostu mnie popraw).

W dniu 30.04.2020 o 16:14, Gość Seba napisał:

Czy tylko mi się wydaje ,że mam pecha do ludzi?

Seba> nie masz pecha do ludzi ani do wzrostu, o którym wielokrotnie pisałeś na forum. Masz niskie poczucie wartości, a tym "pechem" jest to, że nie chcesz w to uwierzyć i dopatrujesz się problemu w czymś co nim nie jest.

W dniu 30.04.2020 o 16:14, Gość Seba napisał:

Szukałem dziewczyny to pisała do mnie kobieta o 5 lub 10 lat starsza co mi się nie podobało ,albo za młode po 18-19 lat a ja mam 24 lata .

No fakt, że 5-10 lat starsza to trochę dużo... ale 19 lat to tylko 5 lat młodsza. To nie jest wielka różnica wiekowa. Znam pary gdzie różnica jest 6, 9 a nawet 14 lat. Teraz Ci się wydaje, że to gówniary, ale tak naprawdę nie wiek świadczy o człowieku, ale charakter i mentalność. Jeśli znajdziesz dziewczynę w odpowiednio niskim wzroście to może już tak nie wybrzydzaj co do wieku. Daj jej szansę, daj sobie szansę.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...