Skocz do zawartości
Forum

Dobry ginekolog Kraków


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie do ginekolog nie powinno się tylko chodzić, kiedy jest  się w ciąży. Profilaktycznie też powinno się robić badania, aby sprawdzać swój stan zdrowia. Tutaj https://www.neomedica.pl/oferta/programy-i-pakiety/program-ginekologiczny-365/  ostatnio znalazłam całkiem fajny pakiet ginekologiczny z kompleksowymi badaniami, planuje się na niego zapisać.  Możecie i wy się z nim zapoznać.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie polecam specjalistów z iMED24, trafiłam do dr Kamińskiej z zagrożoną ciążą, której inni lekarze nie dawali większych szans. Dzięki regularnym badaniom i sposobie w jaki prowadzona była moja ciąża, udało mi sie urodzić dziewczynkę 9/10 pkt. Zosia rośnie i rozwija się zdrowo, polecam tę przychodnię bo nie wiem czy bez pani doktor miałabym dziś dzieciątko. 

Odnośnik do komentarza

 

W dniu 11.07.2022 o 11:04, Gość biem napisał:

Dr Golański - profeska ?

Ja również chodziłam do Dr Golańskiego. Dr Golański przyjmuje w ProCreative w Centrum Krakowa. Ogólnie polecam - bardzo uprzejmy, profesjonalny. Później w ProCreative chodziłam do Dr Szoblik i również byłam bardzo zadowolona - Pani Dr była bardzo delikatna i miła. Wykonała dokładnie USG. Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła, odpowiedziała na wszystkie moje pytania oraz na podstawie moich badań podała przykłady wielu pacjentek w Szpitalu Ujastek, w którym Dr Szoblik pracuje.  Ogólnie polecam ProCreative do innych gabinetów ginekologicznych nie chodziłam więc nie mogę się wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem pewna, ale słyszałam, że gabinet na Os. II Pułku Lotniczego 50/26 w Krakowie jest miejscem, gdzie warto rozważyć prowadzenie ciąży. Pani doktor Knapik-Rybka jest tam znana ze swojego profesjonalizmu i jednocześnie przyjaznego podejścia do pacjentek. Atmosfera jest bardzo kulturalna, co może pomóc w stworzeniu pozytywnego doświadczenia dla pacjentki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...