Skocz do zawartości
Forum

Tabletki na potencje


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje tabletek na poprawę potencji i tak się zastanawiam co ewentualnie można kupić bez recepty. Możecie znacie w sieci jakieś sklepy, które oferują takie tabletki i będzie można je kupić wygodnie bez konieczności osobistego kontaktu ze sprzedawcą. Zależy mi na sklepie, który potem zagwarantuje również, że przesyłka będzie dyskretna.T

Odnośnik do komentarza

Jak problem seksu leży w głowie, psychice to tabletki na potencję, chociażby oryginalne marki https://potencja.net.pl/ pomogą w 100%. Jeżeli to kwestia fizyczna to trzeba się zgłosić do urologa w pierwszej kolejności, ewentualnie seksuologa. Jeżeli tabletka na potencję nie działa to bardzo zły znak, szczerze mówiąc. Ona nie ma prawa nie działać. Tak mi powiedziano przy pierwszej wypisanej recepcie.

Odnośnik do komentarza

zacznij od niebieskiego byka - prosent 600. Bardzo mocne ale bez żadnych ubocznych w sprzedaży ponad 10 lat. Jak okaże sie że za słabe to do lekarza i po recepte tylko. Na mnie działaja super a mam różne problemy zdrowotne. 

Edytowane przez thoor
Odnośnik do komentarza

Jeśli problem wynika z psychiki to jak najbardizej rozmowa z psychoterapeutą pomoże.Jednak na początku polecam przebadać
poziom prolaktyny
testosteron
próby wątroowe
prolaktyne
oraz hormony tarczycy
Tak aby wykluczyć problem hormonalny.

Co do środków to nie polecam na samym poczatku tabletek z sildenafilem...Sam aktualnie biore cum on.

Odnośnik do komentarza

U mnie w drugim dniu równiez nie było jakichś super efektów działania 😉 Na co byłem w sumie przygotowany bo wcześniej sporo sobie o tych tabletkach czytałem i pisali, żeby za bardzo się nie nastawiac. Takie naprawdę dobre efekty widzialem po tygodniu, po dwóch tygodniach. Obecnie biorę od miesiąca i w porównaniiu do tego co było wcześniej to niebo a ziemia. Nie mam problemu z erekcją członek nie opada w trakcie. Co ciekawe to zobaczyłem u siebie wzrost ilośći spermy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...