Skocz do zawartości
Forum

Richevon pod oczy


Gość Marika

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 36 lat i cerę, która jest bardzo problematyczna jeśli chodzi o pielęgnację. Mam cerę mieszaną oraz pękające naczynka. Dodatkowo pod oczami jest wysuszona i przez to mam tendencję do tworzenia się zmarszczek. Jest taka jakaś cienka oraz pofalowana. Ogólnie oczy są podpuchnięte oraz czerwone...  Spędzam sporo czasu dziennie przed komputerem bo taką mam prace i raczej nie zamierzam tej ilosci pracy zmniejszyć. Jednak chciałabym tutaj abyscie polecily mi jakiś dobry kosmetyk. Ogólnie zastanawiałam sie nad kremem richevon, bo natknęłam się na taki artykuł:

https://www.rp.pl/Styl-zycia/200209674-Krem-pod-oczy-Richevon-Eye-Jakie-przyniesie-efekty.html

Ale interesują mnie tutaj opinie z pierwszej ręki. Czy któraś z Was stosowała moze ten kosmetyk? 

Odnośnik do komentarza

Witaj koleżanko. Ogólnie widzę,ze mamy takie same problemy. No moze nie jest tak źle u mnie bo nie mam problemów z zaczerwienionymi oczami. No ale zmarszczki to już inna para koloszy, wiem, ze ten wiek  i że trzeba sie z nimi  pogodzić ale jednak trochę trudno.  Używam tego kremu od 3 tygodni, w sumie to za krótko aby tutaj wygłosić ostateczną opinię, ale jestem jak na razie zadowolona. Kremik fajnie nawilża, wygładza oraz napina, widzę wygładzenie zmarszczek, podejrzewam, ze raczej żaden krem ich nie usunie ale róznica jest na plus. Trochę drogi ale dla takiego działania warto jest zapłacić.

Odnośnik do komentarza

Nie mogę się tutaj zgodzić z tym, że jest drogi. Ma dobrą pojemność, wczesniej zdarzało mi się kupowac kremy droższe o pojemności 2-3 razy mniejszej. Poza tym w sieci można natrafić na dobre promki, jak tutaj: https://verdelab.pl/kategoria-produktu/kosmetyki-do-twarzy/kremy-pod-oczy/ . Polecam cały zestaw kremu do twarzy jak i kremu na dzien, działaja ze soba bardzo dobrze :) Krem jest delikatny, świetnie się wchłania i co najważniejsze ma dobry skład pełen witamin oraz mikroelementów (który trudno jest czasami znaleźć w innych sklepach). Nie żałuję, ze kupiłam.

Odnośnik do komentarza

Nie polecam na pewno kremów pod oczy z parafiną. Kremy takie nie dzialają tak dobrze jak kremy bez parafiny bo parafina to zapychacz. Który nie ma wpływu nawilżającego na skóre. Dobrze jest wybierac naturalne kremy z aktywnymi składnikami.

Jeśli macie problem z opuchnięciami pod oczami, polecam kupienie kremu z ekstraktem z ogórka. Działa ściagająco oraz zmniejszająco na opuchnięcia
https://drogeria.pl/kremy-pod-oczy

Dość trudno dostać te kosmetyki w sklepach stacjonarnych, ale dobrze jest poszukać w sklepach internetowych. Spory wybor jest tutaj. 

ab02af522a77f8ad55f8b84de81787e3170b2758

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...