Skocz do zawartości
Forum

Dieta cud?


Gość AgaStawinóg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZawszeWarto

Zawsze warto próbować. Dobrze zasięgnąć porady dietetyka i mieć wewnętrzną motywację. Ja skorzystałem z porady i zewnętrznej motywacji dr Kwaśnego, który jest dietetykiem klinicznym w łódzkiej klinice Medical Magnus. Trafiłem do niego z polecenia i tez mogę polecić dalej. Dodam, że jestem z Białegostoku, więc jak widać można takie porady skutecznie realizować z drugim końcem polski, dzięki telemedycynie. 

Odnośnik do komentarza

Każdemu już zawsze będę polecać mgr Adriana Kwaśnego z Medical Magnus Clinic w Łodzi! Mi samej poleciła przyjaciółka po moich przejściach z efektami jojo i rozregulowaną gospodarką hormonalną. Dzięki telekonsultacjom nie muszę też nigdzie dojeżdżać na wizyty. https://www.telemedycyna.mmcenter.pl/dietetyka sprawdzony i skuteczny specjaliksta ?

Odnośnik do komentarza
Gość ania3hell

Hej ja nigdy nie byłam na żadnej diecie, mam wrażenie że nie dla mnie katowanie się dietami, liczenie kalorii itd. Za to mam 162 cm wzrostu i do niedawna ważyłam prawie 86 kg. Kilka miesięcy temu koleżanka poleciła mi picie miąższu aloesowego. U mnie jego działanie jest rewelacyjne. Odżywia i oczyszcza organizm, powoduje obniżenia łaknienia. Reguluje poziom cukru we krwi przez co nie mam ochoty podjadać słodyczy, co było moją zmorą. Od kwietnia zrzuciłam 6 kg, powoli ale waga dalej spada... Jem wszystko tylko w mniejszych ilościach. Mogę polecieć mój sposób, może komuś się przyda...

Odnośnik do komentarza

A w ogóle taka dieta istniej? Bo wiecie zawsze mówiło się, że cudów nie ma. Ale cóż kto nie próbuje ten się nie przekona. Dlatego też szukałam takich bliższych informacji na temat różnych diet. I tak trafiłam na tę stronkę  https://lekarzebezkolejki.pl/blog/dieta-oxy-na-czym-polega-i-czy-warto-ja-stosowac/w-791 dzięki której poznała ]m bardzo ciekawą dietę. Rzadko która dieta składa się z tylu faz odchudzania. Może dlatego jest ona dużo skuteczniejsza od innych diet?

Odnośnik do komentarza

Szczupła i piękna sylwetka – to marzenie każdej z nas. Szczupła sylwetka wygląda zdrowo, daje nam lepsze samopoczucie psychiczne, a co najważniejsze… Sprawia, że same ze sobą czujemy się lepiej. Czy da się to zrobić całkowicie naturalnie? Pewnie! Siła matki natury jest niezwykła, podobnie jak możliwości, które daje zdrowe odżywianie. Co to znaczy odżywiać się zdrowo? Przede wszystkim trzeba zadbać o regulację apetytu. Kluczem wcale nie są katorżnicze diety ze sztywnymi zasadami. Może próbowałaś już różnych diet, ale nie zadziałały? Czas spróbować siły natury – z głową. Wiesz, że być może produkty, które uważasz za zdrowe wcale takie nie są? Sprawdź opinię eksperta na ten temat: youtube com/watch?v=VyOgB9NOzEE.

A może masz problem z cukrzycą? Nie martw się. To nieprawda, że ta choroba oznacza całkowitą rezygnację z dobrych smaków i pogodzenie się z losem. Mając cukrzycę dalej możesz jeść wszystko i cieszyć się życiem, posłuchaj co ma na temat do powiedzenia osoba, która przeszła tę drogę i dzieli się swoim doświadczeniem na kanale Jedz Dobrze By Młynarski.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...