Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ola 2007

Jak schudnąć w wieku 12 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ola 2007

Hej mam 12 lat ,ważę 50 kg i mam 163 cm wzrostu. Choć może jest to prawidłowa waga to mam dość odstający brzuch i grube uda. Bardzo lubię jeść słodyczę i fast foody, chociaż chciałabym to zmienić. Codziennie rozciągam się i ćwiczę, ale te ćwiczenia chyba nie wystarczą. Czy znacie może jakieś sposoby na dietę dla mnie lub ćwiczenia które pomogą mi zrzucić nie potrzebny tłuszczyk? Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stary mnie nie kocha

Ja waze 140kg a mam 155 cm i 11 latek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maja

Jak ktoś chce bardzo szybko schudnąć to ja polecam tą strone:

http://dietalux.wordpress.com/

można znaleść tam suplementy które mi osobiście pomogły 15 kg

• Jak ktoś chce bardzo szybko schudnąć to ja polecam tą strone:

http://dietalux.wordpress.com/

można znaleść tam suplementy które mi osobiście pomogły 15 kg

•  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Matylda Książek

„Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną” – w jednym z filmików pada cytat ze znanego filozofa i lekarza. Jak to wygląda w przypadku zdrowego odżywiania? Czy możemy czerpać przyjemność z tego, co jemy, a równocześnie zachowywać piękną i zdrową sylwetkę? Czy musi się to wiązać z jakimś przymusem? Nie! Nie musisz być na dietach cud, czy stosować się do narzuconych z góry planów odżywiania. Twoje problemy mogą rozwiązać się całkowicie naturalnie! Jednak, aby było to możliwe i przebiegało zdrowo, musisz poznać kilka zasad zdrowego odżywiania. Koniecznie obejrzyj filmy z tej listy: youtube com/watch?v=S6B-EJ7IrZc&list=PLkFYBPzv0mgUJSj63L4vFOQMTKiHfJDEj&index=2. Znajdziesz tu fachową wiedzę i podejście skupione na drugim człowieku. Zrozumienie to podstawa. Regulacja apetytu również. Bez niej nie da się jeść wszystkiego i czerpać z tego należytej satysfakcji!

Wielkie znaczenie dla naszego odżywiania ma systematyczność. Nasz organizm reaguje na to, co powtarzalne, jeżeli będziemy jedli regularne posiłki o podobnych do siebie porcjach pod względem wielkości, to nasz organizm przyswoi sobie tę wiedzę i zacznie funkcjonować w oparciu o nowe wytyczne. Sprawdźcie sami!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bogna Newman

Problem niezdrowego odżywiania się jest wszechobecny. Wiele dolegliwości i chorób wynika właśnie z tego. Mnóstwo osób w ogóle nie przejmuje się tym, co jedzą. Mówią „tak już mam” i tyle. Rzeczywistość żywieniowa Polaków wcale nie musi tak wyglądać!

Możemy zmienić swoje odżywianie i jest to w naszej mocy. Wbrew pozorom, nie mogą być to radykalne zmiany, ale niewielkie… Stopniowe! Dlaczego? Nie chodzi o to, aby doznawać szoku i rezygnować z siebie, czy swoich potrzeb. Pierwszy i ważny krok do zmiany, to podjęcie próby regularnego odżywiania się.

Warto ustalić sobie stałą liczbę posiłków i ich pór. Do tego warto zadbać o to, by posiłki miały podobną wielkość. Pomoże Wam w tym program DrDietman – jest całkowicie bezpłatny! Poznaj zasady zdrowego odżywiania się i zacznij zmianę już dziś:

To wiedza dostępna dla każdego i to na wyciągnięcie ręki. Aby być na bieżąco, subskrybuj kanał Jedz Dobrze By Młynarski. To, co wydawało Ci się niemożliwe – jest w Twoim zasięgu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...