Skocz do zawartości
Forum

czy moje podejscie jest prawidlowe?


Gość dozu

Rekomendowane odpowiedzi

moje kolezanki wrecz na sile chca kogos miec, tkwia w byle jakich zwiazkach zeby nie byc same. A ja uwazam to za dziwne, nie moge uwierzyc jak mozna sie tak ponizac. Jesli facet nie zabiega o mnie, tak sam z siebie tzn ze mu nie zalezy ale ok zalozmy ze zalezy i widze ze jest zakochany (co sie rzadko zdarza) wiec drugi etap-sprawdzam CZY ON MI PASUJE.nie ja jemu- bo nie lubie udawac kogos innego zeby sie przypodobac. Albo mnie akceptuje albo droga wolna. Wiekszosc facetow odpada-nie znosze hipokrytow, zdrajcow, klamcow,manipulantow czy nudziarzy.

Poznaje mnostwo facetow,niektorzy sa dosc fajni ale moje wymagania do charakteru są ogromne wręcz i doszlam do wniosku ze latwiej znalezc bogatego niz wartosciowego z charakteru i wiernego-dla mnie to podstawowe kryterium by sie angazowac . plus male doswiadczenie seksualne z wyboru a zarazem ognisty temperament, chec na eksperymenty jak u mnie. nie cierpie poslusznych facetow itd.Ostatnio odrzucilam 3  przystojnych lekarzy bo ... mieli na koncie przygodny sex i wczesniej tkwili w relacjach ktore im nie dawaly satysfakcji rzekomo wiec zdradzali.ponadto na poczatku nie byli uczciwi. dzieki temu mam satysfakcje, ze jestem wyjatkowa, ze byle kto mnie nie dotknie. i szczesliwie mi sie zyje. nawet jakby na poczatku bylo idealnie dla mnie,a potem facet przestalby sie starac, nie szanowalby mnie itd., zdradzał,to odeszlabym i zabrala całą kasę i zrujnowała mu opinie. Czy ja kiedys w ogole uloze sobie zycie?Nie toleruje czegos to mowie o tym i nie mam zamiaru sie powtarzac, latwo mnie zrazic

 

Odnośnik do komentarza

...ale się rozmarzyłaś. Marzenia nic nie kosztują, a ponieważ nadal jesteś sama, więc masz dużo czasu na nie ?

5 godzin temu, Gość dozu napisał:

latwiej znalezc bogatego niz wartosciowego z charakteru i wiernego-dla mnie to podstawowe kryterium by sie angazowac

Czyli wszystko jasne, ma być bogaty, inne aspekty nie są istotne. Po co więc rozwodzisz się nad wiernością ewentualnego kandydata, czy innymi pożądanymi cechami? Chcesz bogatego, to takiego szukaj...tylko, że Ci którzy dorobili się majątku na ogół mają już swoje lata, rodziny, dzieci. Pomyślałaś o tym, czy nie ma to dla Ciebie znaczenia, byleby samej się ustawić?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość dozu napisał:

(...)wiernego-dla mnie to podstawowe kryterium by sie angazowac . plus male doswiadczenie seksualne z wyboru a zarazem ognisty temperament, chec na eksperymenty jak u mnie. nie cierpie poslusznych facetow itd.(...)

 

No to będziesz jeszcze długo czekać na takiego ideała, bo to co napisałaś, to się wzajemnie wyklucza

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Yonka1717 napisał:

...ale się rozmarzyłaś. Marzenia nic nie kosztują, a ponieważ nadal jesteś sama, więc masz dużo czasu na nie ?

Czyli wszystko jasne, ma być bogaty, inne aspekty nie są istotne. Po co więc rozwodzisz się nad wiernością ewentualnego kandydata, czy innymi pożądanymi cechami? Chcesz bogatego, to takiego szukaj...tylko, że Ci którzy dorobili się majątku na ogół mają już swoje lata, rodziny, dzieci. Pomyślałaś o tym, czy nie ma to dla Ciebie znaczenia, byleby samej się ustawić?

czyli wszystko jasne, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Napisałam wyraźnie że łatwiej znaleźć bogatego i takiego mogę mieć bo jestem bardzo młoda i ładna ale szukam kogos z takim charakterem jak opisałam a taką osobę ciężko znaleźć

 

15 godzin temu, starrgates napisał:

No to będziesz jeszcze długo czekać na takiego ideała, bo to co napisałaś, to się wzajemnie wyklucza

Nie wyklucza, bo ja taka jestem.

Odnośnik do komentarza

Jak się zakochasz, oby z wzajemnością, to te priorytety przyblakną... 

Ideałów nie ma, są tylko w Twojej głowie, bo nawet ten zbliżony do ideału, może po czasie bardzo rozczarować. 

Nie porównuj facetów do siebie, bo to inna konstrukcja?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...