Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego oni pisza?


Gość gosciza

Rekomendowane odpowiedzi

Poznalam przez internet chlopaka, dzieli nas odleglosc. Jego  mescy znajomi - koledzy od poczatku do mnie pisali. Nie z zamiarem podrywu, ale tak zeby pogadac. moze jeden czy dwoch mnie podrywalo ale potem sie wycofali.Niektorzy siedza ze mna calymi dniami na  komunikatorze, pisza dosc duzo ale zauwazylam ze nie bardzo chca dac sie poznac.Mowia ze mnie lubia, robia rozne aluzje na temat chlopaka, on sam sie nie wygadal z tym,ze to jego koledzy-doszlam do tego sama.I teraz nie wiem, jak go traktowac,po co to wszystko.Zaznacze ze to luzna relacja.Przyszlo mi do glowy ze moze chca mnie wykorzystac i wysmiac?

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Gość gosciza napisał:

.Niektorzy siedza ze mna calymi dniami na  komunikatorze, pisza dosc duzo ale zauwazylam ze nie bardzo chca dac sie poznac

Może lepiej zając się nauką, pracą, jakąś konkretną pasją, ogólnie rzecz ujmując - życiem w realu,  a nie przesiadywać "całymi dniami" przed monitorem i ekscytować się wirtualnymi znajomościami?

Co do kolegów tego kolegi, to być może chcą Cię sprawdzić, dlatego on nie przyznaje się do nich. 

Odnośnik do komentarza

Trochę zawiła ta historia. Zrozumiałam tylko tyle, że całymi dniami siedzisz w kompie, że kogoś poznałaś a jego koledzy wypisują, że chcą wyśmiać i wykorzystać. Toteż odpisuje do tego co zrozumiałam.

Nie siedź tyle w kompie, zajmij się czymś pożytecznym... przeczytaj mądra książkę, potańcz, pośpiewaj, znajdź pasję, bo od tego długiego przesiadywania na komunikatorach głupoty przychodzą do głowy.

Nie ma pewności, że to jego koledzy, może się za nich podawać on sam, może prowadzić  jakąś podstępną grę, aby coś od  Ciebie wyciagnąć. Znam taki przypadek u pewnej młodej osoby, a to się źle dla niej skończyło. Należy uważać na takie internetowe znajomości i wszysktie traktować z dużym dystansem.

Nie wiem z jakiego powodu mieliby Cię wyśmiewać lub wykorzystywać? Nie pisz im nic co mogliby odwrócić przeciwko Tobie i tyle. Najlepiej nie baw się w takie pisanie z obcymi, bo nigdy nie możesz być pewna kto siedzi po drugiej stronie.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Javiolla ja mam własne życie ale ostatnio byłam na l4 a teraz ten koronawirus więc też mam trochę czasu, poza tym uważam że dobrze jest poznawać nowych ludzi z innych stron. Ale co mógłby ode mnie wyciągnąć i jak wykorzystać? Jak to się skończyło u twojej koleżanki? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.03.2020 o 20:32, Gość gosciza napisał:

Ale co mógłby ode mnie wyciągnąć i jak wykorzystać?

Zdjęcia, informacje osobiste, intymne...a potem szantażować, rozsyłać po internecie, wysyłać znajomym swoim lub Twoim.

W dniu 15.03.2020 o 20:32, Gość gosciza napisał:

Jak to się skończyło u twojej koleżanki? 

Policją, więcej wolałabym nie pisać.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...