Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego on mi o tym powiedzial?


Gość nina

Rekomendowane odpowiedzi

spotykam sie z kims od kilku tygodni. Nie powiedzial mi tego wprost, ale jednak...bardzo wyraznie dał do zrozumienia.Ponadto juz wczesniej wykazywal takie objawy z tym, że po prostu nie łączyłam tego z nim, za słabo go znałam... socjopata czy psychopata, nie wiem dokladnie  ale coś w tym stylu.  Po co on mi to powiedzial? Nie wiem jak zareagowac i czy podjąć tą rozmowę raz jeszcze?Wtedy sie sploszylam i olalam temat, a teraz nie wiem,czy mi cos nie grozi

Odnośnik do komentarza

Jesli ma takie zaburzenia, to dobrze, że to zasygnalizował, tym bardziej jak wykazywał dziwne zachowania, można domniemać, że to prawda. 

Jakie to były symptomy? Leczy się? 

Możesz z nim porozmawiać, powiedz, że chciałabyś dokładnie wiedzieć co z nim jest nie tak i czy jest sens kontynuować znajomość, jak on to widzi. 

Na tym etapie raczej nic Ci nie grozi, powiedział dlatego, żebyś wiedziała na co się piszesz, chcąc kontynuować znajomość. Dlatego powinnaś wiedzieć co jest grane, a nie chować głowy w piasek i udawać, że sprawy nie ma. Najpierw poczytaj sobie o tych zaburzeniach. 

Możesz też bez rozkminiania problemu, przestać się z nim spotykać. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...