Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego muzułmańscy mężczyźni tacy są?


Gość Adrianna20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adrianna20

Jestem wstrząśnieta po tym, co od jakiegoś czasu obserwuję. Na co dzień mieszkam w Niemczech od 5 lat z rodzicami. Mieszkamy w bloku, który jest od zawsze wielokulturowy, mamy sąsiadów Hiszpanów, Francuzów itp. Problem pojawił się odkąd wolne mieszkania u nas w bloku przyznane zostały 3 rodzinom uchodzców. Te kobiety i dzieci są naprawdę bardzo fajni, kobiety są miłe, ale nie mogę znieść, jak strasznie traktują je mężczyźni. Opisze sytuację z wakacji: szłam z rodzicami do bloku, przed nami szła jedna z rodzin, czyli ten mąż, jego żona w ciąży i 3 dzieci, w tym jedno w wózku, no i oni o czym rozmawiali, on głośno mówił i nagle przed klatką  już zaczął bić tę żone po głowie, bo mu coś powiedziała, krzyczeć na nia itp. Mój tata się wtrącił, to zaczął mu grozić. On nie zwracał uwagi, ze jest przed blokiem, ze ludzie to widzieli z okien zapewne i my za nimi szliśmy- oni wiedzieli, ze idziemy. No i takich sytuacji jest wciąż wiele, bo słychać jak ci męzczyżni w domach krzyczą, jak ta żona płacze piętro wyżej bo on ją bije i dzieci także płaczą. Oni- czyli te 3 rodziny są wszystkie takie głosne. Nasi Włoscy sąsiedzi nam opowiadali, bo obok nich mieszka ta jedna z rodzin w mieszkaniu na samej górze, że tam też słychać wciąż krzyki tych męzczyzn, płacz kobiet. Jak można pomóc takim kobietom i dzieciom? Są to rodziny wielodzietne, dzieci patrza, jak ci panowie źle traktują ich matki, dzieci pewnie też obrywają. Jak to rozwiązać? Moi rodzice z sąsiadami się zastanawiają, co w tej sprawie zrobić, tak być nie może, że np. facet bije kobietę w ciąży- jeszcze przy dzieciach. Co radzicie? Dodam, ze mieszkamy w Niemczech, nie w Polsce?

Odnośnik do komentarza

Jakoś jak Polkom urząd niemiecki zabiera dzieci to nikt nie pisze w internecie co mają robić. Naprzyjmowali uchodźców, którzy są wychowani w takiej a nie innej kulturze (mężczyzna ma władzę nad kobietą a ona nie ma żadnych praw), to teraz nikt nie wie co należy zrobić. Nagle pozapominali, że napewno są odpowiednie instytycje od takich spraw. Pytasz się na forum polskim więc nie wiem czy ktoś poda Ci na tacy to gdzie masz zadzwonić albo pójść z tym tematem. 

Odnośnik do komentarza
Gość Adrianna20

Bo to trudny temat, widac, ze ci męzczyźni nie maja empatii zupełnie, a kobiety się godza na takie traktowanie, ale jak widać Niemcy nic z tym nie robia, bo chyba powinno sie dla nich zorganizować jakąs terapię, a nikt niczego takiego nie organizuje. Szkoda dzieci, bo patrza na to i potem będą myślały, ze to jest normalne, że tak wyglądać powinno małżeństwo. Widać ci ludzie są pozostawieni samym sobie.

Odnośnik do komentarza
Gość Adrianna20

Szczerze powiem że ja bym sie cieszyła, gdyby tym rodzinom zabrano dzieci, bo one patrza przecież na przemoc ojca w kierunku matki, ale nikt im dzieci nie odbiera do rodzin zastępczych. Ja myślę, ze nimi nikt sie tu nie interesuje, a jedynie dbają, by ich utrzymać przy zyciu, zapewnić mieszkanie. Ale nie zwracają uwagi, że ci męzczyźni tak traktuja swoje rodziny.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Gość Adrianna20 napisał:

Jestem wstrząśnieta po tym, co od jakiegoś czasu obserwuję. Na co dzień mieszkam w Niemczech od 5 lat z rodzicami. Mieszkamy w bloku, który jest od zawsze wielokulturowy, mamy sąsiadów Hiszpanów, Francuzów itp. Problem pojawił się odkąd wolne mieszkania u nas w bloku przyznane zostały 3 rodzinom uchodzców. Te kobiety i dzieci są naprawdę bardzo fajni, kobiety są miłe, ale nie mogę znieść, jak strasznie traktują je mężczyźni. Opisze sytuację z wakacji: szłam z rodzicami do bloku, przed nami szła jedna z rodzin, czyli ten mąż, jego żona w ciąży i 3 dzieci, w tym jedno w wózku, no i oni o czym rozmawiali, on głośno mówił i nagle przed klatką  już zaczął bić tę żone po głowie, bo mu coś powiedziała, krzyczeć na nia itp. Mój tata się wtrącił, to zaczął mu grozić. On nie zwracał uwagi, ze jest przed blokiem, ze ludzie to widzieli z okien zapewne i my za nimi szliśmy- oni wiedzieli, ze idziemy. No i takich sytuacji jest wciąż wiele, bo słychać jak ci męzczyżni w domach krzyczą, jak ta żona płacze piętro wyżej bo on ją bije i dzieci także płaczą. Oni- czyli te 3 rodziny są wszystkie takie głosne. Nasi Włoscy sąsiedzi nam opowiadali, bo obok nich mieszka ta jedna z rodzin w mieszkaniu na samej górze, że tam też słychać wciąż krzyki tych męzczyzn, płacz kobiet. Jak można pomóc takim kobietom i dzieciom? Są to rodziny wielodzietne, dzieci patrza, jak ci panowie źle traktują ich matki, dzieci pewnie też obrywają. Jak to rozwiązać? Moi rodzice z sąsiadami się zastanawiają, co w tej sprawie zrobić, tak być nie może, że np. facet bije kobietę w ciąży- jeszcze przy dzieciach. Co radzicie? Dodam, ze mieszkamy w Niemczech, nie w Polsce?

Oni niezależnie od kraju w którym żyją szariat stawiają ponad inne prawa.Swieckie, chrzescijanskie prawo jest dla nich niczym.Jesli sie dostosuja to tylko pozornie, dla wlasnych korzysci.W Koranie bicie kobiet jest dozwolone, tak samo okaleczenie ciała i facet nie zostanie za to ukarany bo on może wszystko - dosłownie.Mi też szkoda muzułmanek... one nic nie mogą tak naprawdę,  wyobraź sobie, że nawet gwałt na muzułmance grozi śmiercią. Jej śmiercią, bo kobieta winna wszystkiemu a w sądzie musiałaby miec 4 swiadków  męskich (a zwykle są to gwalciciele)i to tez wyrok bylby niepewny bo "gwalt to prowokacja kobiety". one są zniewolone. 

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły

No i pomyśleć, że nasze kochane Polki szukają tylko jakby dobrowolnie nadziać się na bolca takiego muzułmańskiego faceta. No, ale nasze kobiety to już ewenement pod względem grawitowania do wszelkiej maści patologii, wykolejeń i zwyrodnialstwa u facetów. Zawsze się w coś wrąbią. ?

Odnośnik do komentarza
Gość Adrianna20

Te kobiety są naprawdę bardzo miłe, zawsze serdecznie sie usmiechną, coś powiedzą, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. O dzieci dbają, tylko ci faceci zachowują sie jakby byli bez uczuć, takie ludzkie roboty, które rozkazują z poczuciem wyższości.

Odnośnik do komentarza
Gość Adrianna20

Polkom to bym odradzała takich mężczyzn, no chyba z wyjątkiem tych, którzy sie kształcą, którzy są obyci w świecie, kulturalni, znający zasady, bo ci mają szansę być dobrymi mężami, ojcami. U nas natomiast zamieszkują ci bardzo prości.

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły

Polkom to możesz odradzać, kobiety i tak nie kierują się rozsądkiem przy wyborze tylko hormonami, a jeśli chodzi o Polki to one mają chyba jakąś genetyczną nadpodaż, bo nigdzie się tak nie wpieprzają kobiety na świecie w toksyczne związki jak Polki. On może być prosty, ona i tak go będzie idealizować.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jakoś jak Polkom urząd niemiecki zabiera dzieci to nikt nie pisze w internecie co mają robić. Naprzyjmowali uchodźców, którzy są wychowani w takiej a nie innej kulturze (mężczyzna ma władzę nad kobietą a ona nie ma żadnych praw), to teraz nikt nie wie co należy zrobić.

Adrianno powyżej masz odpowiedź dlaczego tacy są. To ich kultura pozwala im tak traktować kobiety. Oni tego nie widzą jako coś złego. 

A jeśli ktoś się im wtrąci to oberwie jak Twój ojciec. Albo i gorzej.

Oni tacy już są. Jesteś w kraju że są ich napeczki.. ja bym tak nie dała rady żyć obok czegoś takiego..

3 godziny temu, Gość BógJestZły napisał:

Polkom to możesz odradzać, kobiety i tak nie kierują się rozsądkiem przy wyborze tylko hormonami.

On może być prosty, ona i tak go będzie idealizować.

Tu też trochę prawdy jest. Może nie jest to zależne od hormonów tylko i wyłącznie ale też to zauważam.

Kobiety w naszym społeczeństwie koloruja i mocno idealizuja swoich panów zwłaszcza gdy są oni obcokrajowcami.. Ale nie szweda, Niemca lub Duńczyka. Tylko właśnie np muzułmanina albo czarnoskórego. 

Cóż pewnych cech im odmówić nie można niekiedy jak wygląd interesujący np lub pochodne. Ma prawo się to podobać kobietom. Ale to nie fair że tylko tacy są ubóstwiani specyficznie przez kobiety.. 

Wiadomym jest że taki związek jest z góry narażony na ewentualne ryzyko ..np takie m którym autorka tu pisze. 

Edytowane przez laurette

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły

Pal diabli, że idealizują, kobieta ma prawo wybrać kogo chce i ponosić tego konsekwencje, ale to mnie denerwuje, że ubliżają Polakom, że Polacy nieatrakcyjni, obleśni, brzydcy itd. Pełno jest takiego hejtu przez Polskie kobiety na Polaków. Dziś nawet byłem z kumplem w kawiarni to posłuchałem coś takiego od grupy kobiet, że Polscy faceci są beznadziejni. Jak się nie podoba to niech się nie wiążą z nimi, ale niech nie ubliżają i nie przychodzą potem w łachę, bo okazuje się, że książę z południa kopie z półobrotu w twarz i każe chodzić w Burce. To zresztą nie wynika tylko z hormonów, ale z próby lansu i typowej mentalności ludzkiej, że "trawa u sąsiada jest bardziej zielona", więc kobiety idealizują tych facetów, a nie dostrzegają zalet związku z normalnym polskim facetem, potem mają problemy.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Gość BógJestZły napisał:

ale to mnie denerwuje, że ubliżają Polakom, że Polacy nieatrakcyjni, obleśni, brzydcy itd. Pełno jest takiego hejtu przez Polskie kobiety na Polaków. Dziś nawet byłem z kumplem w kawiarni to posłuchałem coś takiego od grupy kobiet, że Polscy faceci są beznadziejni.

No popatrz ale Ty masz szczęście że słyszysz i widzisz takie rzeczy ? i to na potwierdzenie swoich słów w dodatku to masz! 

A tak poważnie to.. myślę że tm nie tak że Polki uważają Polaków za brzydkich czy wręcz obleśnych. Wiadomo są wyjątki jak wszędzie. Ale nie o tym mówimy. Ogół jest dobry w naszym kraju tak ja bym to nazwała. Są dużo gorsze narody pod względem kwestii facetów.. dużo gorsze.

Myślę że jeśli jakaś tak mówi to taka, która szuka nie wiem poklasku? Tego że inni będą się oglądać lub o niej mówić w towarzystwie? Być może tu jest coś na rzeczy. Bo polscy mężczyźni są naprawdę fajni i atrakcyjni.

Edytowane przez laurette

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły
4 godziny temu, laurette napisał:

No popatrz ale Ty masz szczęście że słyszysz i widzisz takie rzeczy ? i to na potwierdzenie swoich słów w dodatku to masz! 

A tak poważnie to.. myślę że tm nie tak że Polki uważają Polaków za brzydkich czy wręcz obleśnych. Wiadomo są wyjątki jak wszędzie. Ale nie o tym mówimy. Ogół jest dobry w naszym kraju tak ja bym to nazwała. Są dużo gorsze narody pod względem kwestii facetów.. dużo gorsze.

Myślę że jeśli jakaś tak mówi to taka, która szuka nie wiem poklasku? Tego że inni będą się oglądać lub o niej mówić w towarzystwie? Być może tu jest coś na rzeczy. Bo polscy mężczyźni są naprawdę fajni i atrakcyjni.

No dobra. Przyznaję, akurat tę sytuacje zmyśliłem na potrzeby tematu, ale zaraz napisałyby mi wszystkie laski tutaj. Naczytałeś się w internecie, wyjdź do ludzi, albo w jakich ty środowiskach się obracasz. Już się tyle tych replik nasłuchałem w życiu, że to podchodzi pod tortury i miałem prawo się bronić. 

Laski nigdy nie przyznają, że polskie kobiety gardzą Polskimi facetami i źle się o nich wyrażają, że większość kobiet gardzi niskimi facetami i życzy im śmierci na raka. 

Powiedzą, że to margines i patologia, a ja wiem, że kobiety mają taki mechanizm ewolucyjny wydrukowany, że obrzydza je słabość u mężczyzn, obrzydza je niski wzrost, wątłe warunki fizyczne, szczupła sylwetka. I czują silniejszą bądź słabsza potrzebę eliminacji takich osobników. 

Dlatego miałem prawo skłamać za te wszystkie nieopisane cierpienia jakie mi kobiety wyrządziły w życiu, a były one dotkliwe i zrujnowały mi psychikę. Za te wszystkie kłamstwa, które one same uskuteczniały co rusz, że nie są takie jak ja mówię. 

Poza tym mężczyzna musi kłamać i sciemniać, bo wymagania kobiet są już współcześnie tak horrendalne, że jak nie będziesz trochę koloryzował i mitomanił co to nie ty to nie masz już totalnie szans. Tylko fikcja może sprostać tym wymaganiom. Ogólnie powinno się mówić prawdę, ale nie ma bata, trzeba coś dodać, pokolorować jak to nie najepałeś pięciu naraz, nie byłeś szefem gangu, nie miałeś pięciu firm, które musiałeś zamknąć, bo ktoś cię wyrolował na hajsy. Bez tego odpadniesz w przebiegach, bo laska na zwykłego kolesia nie poleci. Współcześnie trzeba mieć już wręcz zdolności nadprzyrodzone, żeby spełnić minimum wymagań statystycznej kobiety. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość BógJestZły napisał:

No dobra. Przyznaję, akurat tę sytuacje zmyśliłem na potrzeby tematu, 

Dlatego miałem prawo skłamać za te wszystkie nieopisane cierpienia jakie mi kobiety wyrządziły w życiu,

No wiesz co.. Nie, nie miałeś prawa skłamać skoro tu rozmawiamy, przynajmniej z mojej strony szczerze i autentycznie.

Jak widać tylko z mojej strony. 

Szkoda bo to przykre że, już nie 1 raz zresztą , tak wrzucasz wszystkie kobiety do jednego wora..

 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

W Koranie jest napisane, że "kary" cielesne w stosunku do kobiety są dopuszczalne. Tam kobieta ma być całkowicie uległa wobec mężczyzny. Szkoda tylko, że muzułmanie, którzy decydują się na zamieszkanie w Europie, nie mają zamiaru przestrzegać prawa kraju, w którym mieszkają, zasłaniając się swoją wiarą. Wiara, wiarą, ale przemoc w rodzinie, to łamanie prawa.

Co można zrobić w opisanej wyżej sytuacji? Dzwonić na policję i to za każdym razem, gdy zza ściany dobiega krzyk faceta, płacz żony i dzieci. Policja chyba powinna zachować dyskrecję i nie zdradzać, kto złożył skargę. Wiadomo, taka kobieta sama skargi nie złoży, ale oni (muzułmanie) powinni mieć świadomość tego, że mogą zostać im odebrane dzieci.

Problem jednak tkwi w hipokryzji zachodnich rządów, które w imię poprawności politycznej odwracają głowę od problemu. Reagują dopiero w skrajnych przypadkach, gdy dochodzi do tragedii. Nie wiem, jak to wygląda w Niemczech, ale np w Szwecji, czy w wielu innych krajach Europy zachodniej,  małoletnie muzułmanki sprzedawane są starym dziadom, miejscowe kobiety są gwałcone przez ciapatych, a organy ścigania działają bardzo opieszale.

Zresztą nie trzeba daleko sięgać, na naszym podwórku działo się podobnie w przypadku Romów. Nie wiem, jak jest teraz, ale jeszcze w XX wieku, niektóre nieletnie Romki były sprzedawane na żony, rodziły dzieci mając 15 lat i mniej i niestety nasze państwo odwracało głowę od problemu, żeby nie tworzyć konfliktów. Romowie oczywiście zasłaniali się swoja kulturą i tradycją, mając w nosie polskie prawo i krzywdę własnych córek.

 

Odnośnik do komentarza
Gość zmirzniety

to są poprostu wolni mężczyzni, dlatego może dziwić ich kultura, bo w Polsce mężczyzna nic nie może, nawet nazywać sie mężczyzną. W Polsce normalne że kobieta traktuje mężczyzne jak faceta - fagasa(bankomat itp) i jakoś nie mówi sie że to gwałt na życiu.
Przyczyna gwałtu to nie tyle co prowokacja kobiety, a wina kobiet, bo polskie kobiety tak traktują mężczyzn, zresztą jak kobieta zgwałci nawet fizycznie mężczyzne to o tym sie nie mówi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...