Skocz do zawartości
Forum

Skuteczne afrodyzjaki


Gość Irma

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbujcie. Dopóki nie spróbujecie to się nie dowiecie czy na Was działają. Nikt Wam nie zagwrantuje czy akurat na Was będzie to miało dobre działanie. Sama przetestowałam do tej pory kilka środków ale najlepsze działanie miał na mnie sex elixir. NIe wiem czy o nim słyszałaś... Jest to tak zwana hiszpańska mucha. Nie ma wpywu na mężczyzn ale za to działa na 80% kobiet ( jakiś czas temu robili badania w tym kierunku).

Odnośnik do komentarza

Nie tak często. Raczej na weekendy albo na wakacjach kiedy dzieciaki są u babci i kiedy mamy więcej czasu aby się sobą nacieszyć. Kiedyś wydaje mi się ,że równiez coś sobie zamówilśmy ale sex elixir okazał się o wiele skuteczniejszy w działąniu od tego co przetestowaliśmy w przeszłości. Nie jest może taki tani ale przynajmniej ma działanie.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem najlepsza. Dość wybuchowy środek Wystarczy zmieszać z wybranym napojem aby zwiekszyc o wiele bardziej ochotę drugiej osoby na seks. Mówi się,że działa to jedynie na kobiety ale przetestowałem wiele razy na sobie i działa również na facetów. Przynajmniej na mnie działa ? Wiele razy robiono badania na ślepej próbie osób. To znaczy dawano jednej połowie afrodyzjak, drugiej połowie placebo i okazywało się, że afrodyzjak działał. Tylko właśnie. Musi być to konkretny afrodyzjak. Sex elixir z tego co wiem jest jedną z niewielu hiszpańskich much w dystrybucji, która ma prawdziwe działanie.

Odnośnik do komentarza

Zależy na co się nastawisz. Moim zdaniem jest to całkiem przyzwoity środek. Kupiliśmy sobie sex elixir na rocznicę ponieważ chcieliśmy wypróbować czegoś ,,,innego". No i pobudza do seksu. Coś jak marihuana ale nie ma zamulającego działania (co mojej partnerce bardzo odpowiada). Jednego nie polecam.Jakiś rok temu zamówiliśmy sobie inny środek z allegro. Jakiś tani, ale opis był zachęcający tak więc pomysleliśmy sobie, że może zadziałać. I co? Ano nie zadziałał. Potrafimy generalnie rozpoznać placebo od realnego działania i akurat sex elixir to jeden z niewielu środków,który moim zdaniem placebo nie jest.

Odnośnik do komentarza

Jeśli szukasz skutecznych afrodyzjaków, które pomogą Ci wzmocnić pożądanie i poprawić jakość życia seksualnego, to jesteś we właściwym miejscu. W dzisiejszym świecie, gdzie nasze codzienne życie jest pełne stresu i napięć, nie jest łatwo utrzymać wysoki poziom libido. Na szczęście istnieją naturalne afrodyzjaki, które pomogą Ci przywrócić blask Twojemu życiu seksualnemu.

  1. Ostrygi - Ostrygi są znane ze swoich właściwości afrodyzjakalnych od wieków. Zawierają duże ilości związków chemicznych, takich jak witamina B12, cynk i arginina, które pomagają wzmocnić pożądanie i poprawić libido.

  2. Żeń-szeń - Żeń-szeń jest uważany za jedno z najskuteczniejszych afrodyzjaków. Zawiera on substancje, które pomagają wzmocnić ukrwienie i poprawić krążenie krwi, co może pomóc w osiągnięciu lepszej jakości doznań seksualnych.

  3. Cynamon - Cynamon to kolejny naturalny afrodyzjak, który może pomóc wzmocnić pożądanie. Jego działanie opiera się na wzroście poziomu insuliny w organizmie, co pozwala na lepsze ukrwienie narządów płciowych i poprawę jakości doznań seksualnych.

  4. Czarnuszka - Czarnuszka to kolejny naturalny afrodyzjak, który jest szczególnie polecany osobom, które doświadczają problemów z libido. Zawiera ona substancje, które pomagają wzmocnić pożądanie i poprawić krążenie krwi, co może pomóc w osiągnięciu lepszej jakości doznań seksualnych.

Odnośnik do komentarza

   

   DZIEN DOBRY

 

   I KREW SMOK

   DRAGON BLOOD

   DLA DWOJGA

  

   II PIOLUN BYLICA 

   DLA DWOJGA

  

   III ROZA KWIAT 

   DLA DWOJGA

 

   IV ZDZBLA TRAWY

   DLA DWOJGA

 

   V STARZEC JAKUBEK

   NAZWA ROSLINY OD

   IMIENIA BIBLIJNEGO

   JAKUBA KTORY

   POLECIL SWOIM

   JAKO ROSLINE

   LECZNICZA

   ZNANY POD NAZWA

   HERBA SACRA

   SWIETA ROSLINA

   BYL JAKO AFRODYZJAK

   CHRONIC PRZED

   CZAROWNICA  DEMON

  

   GDY MA SIE ROSLINY

   PLUKA SIE ZEBY

   WODA

   ROSLINY ZUJE

   SOK ZE SLINA

   NA CZESCI

   WSTYDU

 

   DZIEKI

 

 

Odnośnik do komentarza

słyszałam o tej świętej roślinie  HERBA SACRA o której piszesz muszę wypróbować. Na razie stosuję tabletki Feminam Libido z wyciągami z ziół rosnących w Ameryce Południowej i całkiem dobrze działają. Bardzo zwiększyły ochotę na seks i przyjemność podczas kochania się. Polecam bo nie trzeba brać ciągle wystarczy tez godzinę przed. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...