Skocz do zawartości
Forum

Czy można stworzyć taką relację?


Gość e...a

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moge byc z kuzynem mojego ojca? Ralacja rodzinna Witam serdecznie, nurtuje mnie pytanie czy mogę stworzyć związek z kuzynem mojego ojca. Jaka to jest linia, prosta czy boczna? Mama mojego ojca i jego kuzyna były siostrami ciotecznym. Jak to wygląda? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Moja babcia (matka mojego ojca) to siostra cioteczna mamy kuzyna mojego ojca. Pozniej jest mój ojciec ktory jest kuzynem syna siostry ciotecznej swojej mamy. To kim tak naprawdę jest kuzyn mojegoojca dla mnie? Czy moj ojciec mógłby być jednocześnie kuzynem i teściem?

Odnośnik do komentarza

Wypisz sobie swoją linię, zaczynając od prababci i drugą, tego kuzyna, wyjdzie Ci którym pokoleniem jesteś Ty, a którym ten kuzyn.

Jeśli dobrze zrozumiałam, to wychodzi, że Ty jesteś, w linii bocznej 4 pokoleniem, a on 3, czyli Twoja prababcia i jego jego babcia lub dziadek to rodzeństwo. 

Kuzyn Twojego ojca jest też Twoim kuzynem, tylko w dalszej linii, może być też teściem. 

Znam przypadek związku, wpólna prababcia, czyli wg mnie 4 pokolenie, ślub dostali, ale pierwsze dziecko urodziło się z dysfunkcją hormonu wzrostu.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...