Skocz do zawartości
Forum

Zainteresowany czy nie?


Gość Anetka022

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anetka022

Hej hej, dajcie znać co myślicie, jestem ciekawa opinii. 

Jakiś czas temu napisal do mnie facet. Pisaliśmy ponad tydzien, spotkaliśmy się raz. Bylo bardzo miło. Po spotkaniu mnie odwiózł, napisał ze fajnie się gadalo itd. później cisza kilka dni. Po moim zapytaniu czy może powiedziałam cos nie tak, bo jakos ostatnio milczy (ze jesli to brak ochoty czy czasu to pytania nie bylo)- napisal że ma zabiegane dni, ze absolutnie to nie brak ochoty i znów zaczęliśmy mieć kontakt. Niemal codzienny. Kiedy gdzieś na siebie wpadamy wydaje się być zainteresowany. Patrzy, uśmiecha się, zagaduje itd. Jedyna rzecz jaka mnie zastanawia- dlaczego nie wychodzi z inicjatywą spotkania??? 

Dodam że może jest trochę nieśmiały, ale nie raz gdy piszemy mowi "opowiem ci to kiedyś" "za duzo pisania". Co myślicie? ?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem są dwie możliwości:

1. Spotkanie tylko Tobie wydawało się fajne. Facet jest kulturalny, dlatego nie okazywał jawnie zawodu, czy niezadowolenia, ale z jakiś względów nie spełniłaś jego oczekiwań i nie jest zainteresowany bliższą relacją. Nie powie Ci tego wprost, żeby Cię nie urazić, dlatego urwał kontakt. Teraz pisze, bo nic go to nie kosztuje, może też sama inicjujesz ten kontakt, trochę Cię zbywa licząc na to, że sama się domyślisz i dasz mu spokój.

2. Może faktycznie miał akurat dużo pracy i dlatego nie odzywał się, a teraz czeka na jakąś inicjatywę z Twojej strony. Uważam, że nic nie stracisz na honorze, jeśli zaproponujesz mu jakieś fajne, wspólne wyjście. Zastanów się tylko gdzie, żeby było fajnie. Wielu facetów oczekuje jakiejś inicjatywy od dziewczyny. Nie lubią bawić się w rycerzyków dobijających się do księżniczek i za każdym razem płacących za wszystko. Spróbuj więc, ale licz się z tym, że jeśli Ty, zapraszasz, Ty płacisz, chyba, że za pierwszym razem płaciliście po równo. Jeśli zacznie się wymigiwać, albo składać obietnice bez pokrycia (że może za jakiś czas), to będzie dla ciebie sygnał, że on nie chce niczego więcej. Wtedy po prostu wycofaj się bez zbędnych pytań.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...