Skocz do zawartości
Forum

Warszawa - laserowa korekcja wzroku


Gość Tomas823

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę, to również tutaj https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku wykonują laserową korekcję wzroku. Warto się na spokojnie rozejrzeć na stronie tej kliniki. Mają tam nie tylko świetny sprzęt, ale również doświadczonych specjalistów, którzy znają się na tym co robią. Warto poddać się takiemu zabiegowi, bo można w ten sposób sobie pomóc. 

Odnośnik do komentarza

W Optegrze można bez problemu zrobić korekcję wzroku! jestem bardzo zadowolona bo mi się udało zoperować wzrok jeszcze na początku marca i to było idealne posunięcie! widzę dokładnie i bez problemu!

Odnośnik do komentarza
Gość BeataSkorek

jestem po zabiegu Lentivu jakieś dwa lata.  Bardzo polecam, zwłaszcza dla tych którzy np prowadza intenswyny tryb zycia, szybko dojdą do siebie. W zasadzie następnego dnia  będą juz normalnie  funkcjonować. Może troszke poszczypią oczy, ale  z każdym dniem jest coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza

a gdzie to Lentivu bylo robione? bo ja jestem z Lublina i widziałam ze Optegra ma to w swojej ofercie. i nawet jestem już zapisana do nich na wizytę kwalifikacyjną - cieszę się niezmiernie bo moze w końcu pozbędę się wady wzroku!

Odnośnik do komentarza
Gość AquaMinerale
W dniu 15.08.2020 o 13:45, Gość Golla napisał:

no w lublinie to w Optegrze jest tak że 149 zł wizyta kwalifikacyjna ale pozniej ona jest odejmowana od kosztu zabiegu. I myślę ze jest to rozsądne i zachęcające bardzo. ja sie cieszę ze juz mam korekcję wzroku za sobą!

Hej, we Wrocławiu tez jest ta promocja, u nas do końca września chyba nawet ? ja tam sie wybieram w srode na kwalifikacje zobacyzmy, obym sie dostała na zabieg Lentivu ?

Odnośnik do komentarza

Moja laserowa korekcja odbyła się szybko i bez komplikacji – powierzchowną metodą EBK. Wszystko miało miejsce w gabinecie w klinice Dr Nowosielska w Warszawie. Taki zabieg to rewelacyjna inwestycja na przyszłość, poprawa wzroku jest znaczna, komfort widzenia, pracy i życia w ogóle w moim przypadku znacząco się poprawił!

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.09.2020 o 10:56, Gość Myszkapp napisał:

Miałam zabieg w Optegrze i  Bardzo polecam pana dr Marcina Smorawskiego. To on właśnie przeprowadzał mi zabieg laserowej korekcji wzroku.

Ja w warszawie miałam laser u pani do katarzyny Skoniecznej. Super lekarz. mega doświadczony. 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Sitka napisał:

no w Wawie to jest dobrym miejscem Optegra. Szczerze mówiąc zaopiekowali się doskonale i bardzo rzetelnie. W pełni informacja była co i jak

A jaki lekarz Ci robił zabieg ? Bo ja sie wlaśnie chce tutaj wybrac na wizytę kwalifikacyjną a potem na zabieg.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...