Skocz do zawartości
Forum

Nie rozumiem faceta. Pomożcie mi to ogarnąć


Gość iza

Rekomendowane odpowiedzi

A niby to my jesteśmy skomplikowane w swoich gierkach. Poznałam w internecie chłopaka, spotkalismy się raz,on bardzo nalegał zeby mnie poznać. Ja mam 21 lat, on juz 30.Nie podoba mi się jako facet, więc zaproponowałam zwykłą przyjaźń lub przyjaźń z dodatkiem (tzw.friends with benefits).Przystał na to i jakoś tak zaczął wszystko sprowadzać do jednego, już nie było rozmów, szybko uciekał z komunikatorów internetowych itd.Obiecaliśmy sobie dobrowolnie,że sypiamy tylko ze sobą. 

Ostatnio powiedzialam mu,że idę się spotkać z kolegą a był wieczór;  po tym przestał się odzywać i odmawiał mi sexu ?  on chyba sobie coś wmówił,że może z tym kolegą sypiam, bo  w odwecie  przespał się z inną. Niby pokazał obojetnosc, ze ok, olał mnie a jednak.Zadbał abym sie dowiedziała; Nie jestem zła bo i o co,a on się pewnie spodziewał,że zemsta spowoduje u mnie ból .No cóż.Mało tego, pisze do mnie niemal od początku znajomości z tzw fake konta.Od początku to podejrzewałam,a kolega informatyk dostarczył mi IP i to jest on na 100%.Nie zdradziłam sie jeszcze,ciągne to zeby zobaczyc do czego to doprowadzi i staram sie byc ostrożna.

Na tym fake koncie pisze mi same komplementy, wyciąga informacje ode mnie, potrafi rozmawiać godzinami o głupotach a oficjalnie nie chce. Jako fake wie o kilku moich znajomościach i sprawach, powiedziałam mu też o sex przyjacielu , zwierzyłam mu się,że coś sie nie odzywa itd., po prostu nie połączyłam wcześniej faktów, nie myślałam,ze to zazdrość , a on powiedział"a, pewnie sypia z innymi  i ma cie gdzies".Jednoczesnie namawia mnie do zerwania znajomosci z sexfriendem; W ogole też o jakimkolwiek chłopaku mu mówię(w TYM kontekście) to zaraz mnie zniechęca do niego, jest zazdrosny,

Po co on to wszystko robi?

Odnośnik do komentarza

Znam podobną historię. Jedna znajoma była w cukierni i chciała zjeść ciastko z kremem. Ale ponieważ nie chciała przytyć, więc dogadała się z tym ciastkiem, że jak je zje, to ono nie pójdzie dalej, tylko zostanie w przełyku. No i ma teraz problem, bo nie wiadomo dlaczego zrobiły jej się boczki. Już w ogóle nie rozumie, co tu się dzieje, o co temu ciastku chodzi, bo przecież umowa na początku była jasna.

Odnośnik do komentarza

Takie gierki, że przyjaciel, że tylko seks, a potem jakiś inny seks-przyjaciel ... a potem zdziwienie, że ktoś sobie coś ubzdurał.

O co Tobie właściwie chodzi? Bo nie jestem pewna czy sama się nie zgubiłaś w tym wszystkim...

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość iza napisał:

ciągne to zeby zobaczyc do czego to doprowadzi i staram sie byc ostrożna.

A juz mialam pytać po co ty to robisz.... pomimo tego co napisalas dalej nie rozumiem, po co ty to robisz. Czy taki uklad naprawde ci słuzy? Co ty z tego masz? Satysfakcjonuje cie to? Ja bym tego nie ciagnela dluzej.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

W moim rozumieniu sfera seksualna jest częścią bardzo istotną w życiu człowieka i nie jest oderwana od innych sfer. W ludzkiej naturze jest seksualność bardzo intymną i wyjatkowa relacją o którą bardzo dbamy i pielegnujemy, wiaze nas emocjonalnie, przezywamy ja psychicznie. Jest niezwykle głębokim i szczerym spotkaniem dwóch osob. Jezeli chcemy ją przeżywać w oderwaniu od głębokiej relacji osobistej, narażamy się na wewnetrzne rozdarcia, problemy emocjonlne, u jednej lub drugiej ból odejscia choćby się zarzekała ze nie bedzie cierpieć. Może to trudne ale w innych sferach też podejmujemy dużo trudu aby osiągnąć, lub zbliżyć sie do jakiegos innego, np. materialnego dobra. Moim zdaniem trzeba by przestać reagować na ten fejk, jeżeli masz pewność, że z ta osobą nie chcesz żyć w głębszej zażyłości niż do tej pory.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...