Skocz do zawartości
Forum

Moja dziewczyna ma dziwne podejscie do sexu jak to zmienic?


Gość adriankr

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedziała że nie bedzie ze mną sypiac tak często  jak chcę i ogólnie patrzy na to by jej było dobrze,a nie mi.Odmawia wielu rzeczy czy pozycji. Co najciekawsze widziałem na jej facebook jak pisała z kolesiem co by z nim robiła, bylem wsciekly ale zapytałem na spokojnie o co tu chodzi ona sie wyparła, pokazałem zrzut ekranu i ani jej sie nie zrobiło głupio ani nie miała wyrzutów sumienia, nic kompletnie. W kłótni w dodatku po pijaku się przyznała że nie chce ze mną robić wielu rzeczy, bo mam przeszłość.Szczęka mi opadła.Kto nie ma i kto nie szaleje w młodości?Ona to by chciała najlepiej prawiczka.Załamałem się.Myślalem,ze wiecej sobą prezentuje.Nie wiem czy skonczyc to czy nie ale wciąz kocham tą idiotke

Odnośnik do komentarza

Miałem podobnie, także miałem przeszłosc za sobą, mnóstwo kobiet w łóżku itp. poznałem swoją była i robiła tak samo, nie potrafiła sie w łózku otworzyć, mówiła, ze to jej przeszkadza, ze miałem ponad 100 lub coś koło tego kobiet tylko na sex i zamiast cieszyć sie moim doświadczeniem, to ona wymyślała jakieś bzdury, ze ją to blokuje. No i zostawiła mnie dla takiego nieudacznika, którego osobiście znam, facet miał 25 lat, jedna laskę na koncie, taki nieśmiały jakiś, nie wiem, co w nim widziała, ma z nim dzieci teraz i slub od jakiś 10 lat. Także daruj sobie kobietę, bo nie warta jest uwagi, skoro na taką pierdołę jak przeszłosć patrzy.

Odnośnik do komentarza

One czasem wolą facetów nieudaczników, czyli takich, co nie mają odwagi korzystać z młodości i zdobywać doświadczenie. Ja teraz jestem od roku w związku, mam laskę, która ma doświadczenie z kobietami nawet, jest nam świetnie, ona nie boi się seksu ani ze mną, nawet raz sie z jedną parką umówiliśmy i nie było żadnej pruderii. Rzuć swoją kobietę, bo jest nic nie wara, marnujesz sie tylko przy niej i swój potencjał.

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.01.2020 o 14:12, Gość adriankr napisał:

Powiedziała że nie bedzie ze mną sypiac tak często  jak chcę i ogólnie patrzy na to by jej było dobrze,a nie mi.Odmawia wielu rzeczy czy pozycji. Co najciekawsze widziałem na jej facebook jak pisała z kolesiem co by z nim robiła, bylem wsciekly ale zapytałem na spokojnie o co tu chodzi ona sie wyparła, pokazałem zrzut ekranu i ani jej sie nie zrobiło głupio ani nie miała wyrzutów sumienia, nic kompletnie. W kłótni w dodatku po pijaku się przyznała że nie chce ze mną robić wielu rzeczy, bo mam przeszłość.Szczęka mi opadła.Kto nie ma i kto nie szaleje w młodości?Ona to by chciała najlepiej prawiczka.Załamałem się.Myślalem,ze wiecej sobą prezentuje.Nie wiem czy skonczyc to czy nie ale wciąz kocham tą idiotke

To, co dostrzegam w zachowaniu Twojej dziewczyny, to oprócz niedojrzałości, brak szczerości, a przecież szczerość w związku, to podstawa.  Po co więc, weszła w związek z Tobą, znając Twoją przeszłość i nie akceptując jej? Kochasz ją, może imponuje Ci i pociąga jej niedojrzałość i brak doświadczenia, ale brak szczerości i nielojalność to już moim zdaniem, na tyle poważny problem, że chyba warto zastanowić się nad sensem trwania w związku z taką osobą.

Odnośnik do komentarza

Poradź się kogoś kto się zna na temacie. Do niczego jej nie zmusisz, ale możesz zmienić sytuację. Kiedy miałem problem z moją dziewczyną i tak naprawde nie wiedziałem o co jej chodzi w seksie to mój kumpel poradził mi żebym się skonsultował z Miłoszem Barszczakiem. i tak naprawdę to, co mi powiedział zadziałało. Od tamtego czasu dobrze się dogadujemy, a w łózku jest zaje...cie. Więc moim zdaniem warto

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...