Skocz do zawartości
Forum

Nie podniecam jej


Gość Like

Rekomendowane odpowiedzi

 

Problemy brak zainteresowania sexem partnerki.

Przez Gość Dorosły, 25 minut temu w Forum Psychologia

Gość Dorosły   

Gość Dorosły

Witam, 

Sytuacja poznaje Kobietę.  Jest szalona dobrze nam się układa. Inicjuje szalone akcje ma ochotę na sex nie ma zahamowań . W pracy w domu przebieranki daje z siebie dużo. Poznajemy się zaczynamy mieszkać ze sobą.  Dodam że oboje dorośli każdy doświadczony. Po 4 miesiącach razem sexu nie inicjuje moja partnerka jak już jest, bo ja chce , to ja ja zaspokajam  oralnie ona rozkłada nogi i muszę ja mocno szybkio przelecieć. Sytuacja się utrzymuje dłuższy czas . Rozmawiam szukam kupuje zabawki ciuszki.  Nic zero gry wstępnej zero starania. Kloda. Zaczynam się zastanawiać o zdradę.  W międzyczasie planujemy wesele.  Sex nie jest najważniejszy dobrze się układa ale czuje że coś jest nie tak. W końcu dowiaduje się z nad moja ma takie doświadczenie. Dwa lata przedemna miała 15 partnerów.  Trenerzy personalni, wojskowi, dowiedziałem się jak chwalila się koleżance ich rozmiarami . Co jej się nie mieści do buzi jak kończyli na niej itd. Typowe kobiece przechwalanki. Tez sama pisala wysylala sprosne zdjęcia mówiła faceta że jest jak w łóżku. Ja nie jestem źle zbudowany ale nie jestem fit freak. No i tu próbiem . Z nimi szła mocno ostro a ze mną  tylko ślub i o tym tylko jakby zapomniała o tym że sex jest ważny. Rozmawialiśmy o tym stwierdziła że nie mówiła mi o przeszłości bo źle się z tym czuje. Że wcale nie lubiła szukała tak związku. Ci jest nie prawda . Nie wiem czy mnie uznała za tatusia i skoro mnie ma to nie musi się starać. Czy nigdy jej nie jaralem jak Ci goście co to byli od rzniecia.  Co o tym myślicie.  To już rok A u nas nic się nie poprawia cały czas wymówki problemy niby tabletki anty, sex stal się rutyna i choćbym stawał na uszach nie idzie do przodu

Odnośnik do komentarza

Właśnie proponuje jej przełamanie rutyny . Ciuchy zabawki miejsca. Ona dąży jednak że jak już sex to szybko nie chce poszukać że mną czegoś nowego. Co do ocen każdy ma prawo mieć ile chce związków/przygód  . Ja też miałem kilkanaście partnerem i co jestem szmata . Fakt w większości to było dążenie do normalnego związku. Jednak też wiem co to układ i tylko sex . Dla mnie jednak to za mało dlatego szybko dopuszczalem znajomości bez rokowań 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...