Skocz do zawartości
Forum

Czy można kochać taka osobę?


Gość Turniton

Rekomendowane odpowiedzi

Niby ma czasem dziwne pomysły, bywa spontaniczna ale i bardzo często dąży po trupach do celu, kłamie, nie cofnie się przed niczym więc jest bardziej wyrachowana. Prowokuje kłótnie, chce żeby wszystko było po jej myśli, nie jest zbytnio rozmowna ale ponoć lubi się całować i przytulać tak mówia jej znajomi. Nie zauważyłam by ktoś ją szczerze lubił bo nawet bliscy robią jej świństwa, ja też nie lubię takiej osoby. A jednak w wieku 26lat znalazła faceta, ten spełnia jej wszystkie zachcianki. Wcześniej nikomu na niej nie zależało, poważnie. O co tu chodzi? Daje mu du*py na zawołanie czy co?

Odnośnik do komentarza

Dokładnie to samo przyszło mi na myśl, może tam są jakieś układy i w tym sedno sprawy. Możnaby spekulować.. A jak jest naprawdę to może nikt nie wiedzieć poza samymi zainteresowanymi.
Ale czemu tak Cię to interesuje?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Tak bezinteresownie zazdroscisz jej faceta, ktory spelnia wszystkie jej zachcianki, czy zazdroscisz jej konkretnie tego faceta, bo uwazasz, ze on bardziej psowalby do Ciebie niz do niej?
Czy jest Ci smutno wogole, ze nie masz swojego faceta i chcialabys od innych kobiet instrukcji ,jak to zrobic aby zainteresowanie faceta utrzymac dluzej niz jeden wieczór?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...