Skocz do zawartości
Forum

Jak rozpoznac kolezenski flirt a ten prawdziwy?


Gość ffkfd

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze wydawało mi się , że jeśli facet flirtuje to podobam mu się . a ostatnio poznałam kogos, flirtował ,często się kontaktował po czym powiedziałam otwarcie ze nie szukam nikogo a on wyjaśnił ,że on tak robi z każda koleżanką...oczywiscie chciał sexu, ale nie jestem z tych które daja od razu...nie wiem już jak poznać intencje faceta, pytać wprost 1 dnia czy jak?ale to chyba desperackie

Odnośnik do komentarza

Myślę że ktoś komu by zależało w jakikolwiek nawet minimalny sposób na kimś to nie będzie flirtowal w sposób dwuznaczny albo ewidentny.
Będzie miał trochę oporu przynajmniej na początku i będzie to wszystko robił w dobrym tonie. No chyba że jest on dobrym zawodnikiem i rasowym kobieciarzem. Ale to idzie poznać od razu :)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

nie wiem już jak poznać intencje faceta, pytać wprost 1 dnia czy jak?
Przeciez ten co do Ciebie zagaduje, tez jeszcze nie wie co z tego wyniknie, to niby o co go pytac. Jak jestes zajęta lub niezainteresowana, to potaktuj podchody faceta wobec siebie jako komplement dla Twojej osoby, dla Twojej plci. Usmiechnij sie i dryfuj w inną stronę. Jak Ci sie facet podoba, wydaje sie byc wolnym, to flirt jest zupelnie dobrym początkiem do kontaktu z jakims onym. A jak facet szybko dązy do seksu to nie wiem czy to jeszcze flirt czy raczej konsumpcja. Poniewaz nic nie dzieje sie bez Twojego udzialu, to zawsze masz szanse go stopowac nie zniechęcając go totalnie do siebie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...