Skocz do zawartości
Forum

Wybielanie zębów w Krakowie


Gość Ristero

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Ci to studio stomatologii estetycznej:
https://studiose.med.pl/nasze-uslugi/wybielanie-zebow/ - na stronie jest kontakt. Polecam wybielanie metodą nakładkową. Na początku, po uprzednim badaniu zębów, lekarz wykonuje wycisk górnej i dolnej szczęki. Następnie protetyk formuje gipsowy odlew zębów, który służy do przygotowania dwóch elastycznych szyn, pełniących funkcję nakładek.

Potem samodzielnie aplikujesz w dom żel który dostaniesz od stomatologa. W moim przypadku efekty super.

Odnośnik do komentarza

Polecam klinikę Luxdentica na Ruczaju, jeśli chodzi o wybielanie i inne zabiegi stomatologii estetycznej. Mój uśmiech przeszedł u nich ogromną metamorfozę na duży plus :) Miałam bardzo zaniedbane zęby, niestety przez palenie, do tego nierówne, jak by poszarpane. W Luxdentice zaplanowano kompleksowy plan i po jego zrealizowaniu mogę się cieszyć pięknym uśmiechmem, o jakim nawet nie marzyłam :)

Odnośnik do komentarza

Jak chodzi o okolice Krakowa co do wybielania zebów to polecam Estetyka Uśmiechu Łukasz Malan w Wieliczce. Robiłam u niego wybielanie zebów pół roku temu. Bardzo ładnie ma zrobione, szkliwo nie jest poniszczone, a zeby są bielutkie.

Odnośnik do komentarza

Wybielałam zęby wieloma domowymi metodami. Wybielałam u stomatologa. I jestem w stanie stwierdzić, ze wybielanie u stomatologa daje o wiele lepsze rezultaty niż kombinowanie w domu ?

Zdecydowałam się na wybielanie w gabinecie doktor Świątkowskiej, daję tutaj namiar:

https://stomatologiaswiatkowska.pl/wybielanie-zebow/

Obawiałam się nadwrażliwości zębów, bo niektórzy o tym wspominają. Na szczęście taka ,,przyjemność" mnie ominęła. Nic nie bolało. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...