Skocz do zawartości
Forum

Medycyna estetyczna Warszawa


Gość Magda778

Rekomendowane odpowiedzi

Rzućcie okiem na medestetis.pl . To strona Kliniki Dr Kuschill MEDESTETIS. Mają swoją placówkę w Warszawie. Nie wiem jakie dokładnie zabieg was interesują, ale u nich zdecydowanie jest w czym wybierać. Mają holistyczne podejście do tematu pielęgnacji więc każda z was może być pewna, że dostanie to, co jest indywidualnie dobrane do jej potrzeb.

 
Odnośnik do komentarza
Miałam zabiegi endermologii na uda , brzuch i pośladki, powiem wam, że efekty są super, mniej centymetrów mam w pasie,a na tym mi bardzo zależało, za tym cellulit jest prawie nie widoczny, czuję i widzę, że ciało stało się bardziej jędrne. Chodzę regularnie na masaż podciśnieniowy do salonu Mariposa w Warszawie https://endermologia-warszawa.pl/ bardzo lubię ten salon, obsługa jest bardzo dokładna, profesjonalna i miła.
Odnośnik do komentarza

Wg mnie medycyna estetyczna jest dla każdego, warto korzystać z jej potencjału. Uważam, że najważniejsze jest, by wybrać właściwego lekarza, takiego, który ma wiedzę oraz umiejętności. W moim przypadku jest to dr Migała z Kliniki Sfera w Warszawie ?

Odnośnik do komentarza

Długo szukałam lekarza medycyny estetycznej, aż w końcu znajoma poleciła mi Klinikę Sfera i doktora Migałę, który w tej klinice przyjmuje. Dla mnie to była najlepsza rekomendacja, bo ta znajoma robi regularnie botoks i modelowanie ust, a wygląda wspaniale i naturalnie. Sama również jestem teraz pacjentką i jestem bardzo zadowolona ?

Odnośnik do komentarza

Ja polecam doktor Agnieszke Syryło i SClinic ? Super miejsce i jeszcze lepsza pani doktor! Ja tam czuje się bezpiecznie i wiem że pani doktor zrobi wszystko co w swojej mocy, aby zabieg przyniósł jak najlepsze rezultaty ?

Odnośnik do komentarza
Gość Michalina

Podbijam temat. Stałam przed podobnym dylematem. Ktoś mi doradził, żebym skorzystała z porady specjalisty i tak też zrobiłam. Udałam się na konsultacje, których udzielała prócz samych zabiegów klinika medycyny estetycznej POWAB. Bardzo  mi pomogła rozmowa z jedną ze specjalistek. Doradziła. Pokazała jakich efektów mogę się spodziewać. Ale najpierw spytała, co ja chciałam zrobić. W rezultacie miałam wykonany zabieg mezoterapii. Jestem teraz jak nowonarodzona i tak też się czuję. I co najważniejsze - moja samoocena poszła bardzo, ale to bardzo w górę. POLECAM zarówno taką metodę - czyli konsultację - jak i samą klinikę. Są w W-wie ale i w Zgorzelcu. Ja korzystałam z warszawskiej filii. 

Odnośnik do komentarza
Gość Klinika Urody Team Beauty

Piękno jest pojęciem względnym. Znaczy to, iż dosłownie każdy może patrzeć na nie odmiennie. Dlatego też nie powinno się spierać o owe sprawy. Najistotniejsze jest to, iżby czuć się ze sobą dobrze. Jakkolwiek nie dosłownie każdy może tak powiedzieć. Jest mnóstwo cech, których po prostu się nie akceptuje. Stąd też skoro zabiegi Purles mogą pomóc to jak najbardziej warto spośród tego skorzystać. Część osób jest przeciwna oraz uznaje, iż to co naturalne jest najładniejsze. Nie można się spośród takim do końca zgodzić. Dlatego też warto polepszyć naturę. Na pewno medycyna estetyczna do tej pory poczyniła ogromne postępy. Jest więcej zabiegów, bądź operacji jakie odbywają się w bezpieczniejszych warunkach. Najważniejsze to odnaleźć właściwą klinikę. Gorąco polecamy Państwu wejść na witrynę internetową: https://www.teambeauty.pl/cennik, gdzie znajduje się specjalna oferta. Klinika Urody Team Beauty & SPA w Warszawie to specjalistyczna firma jaka uzyskała ogromny sukces. Zawdzięcza go ekspertom o ogromnym doświadczeniu oraz wiedzy, a dodatkowo takim, że dysponuje produktami o doskonałej jakości i nowoczesnymi metodami. Ceny za usługi nie należą do nadmiernych, natomiast ich realizacja jest pierwszorzędna. Kontakt internetowy lub przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Gość Klinika Urody & Spa Team B

Klinika Urody & Spa Team Beauty - Warszawa - Zabiegi laserowe, Usuwanie znamion, MEZOTERAPIA, Likwidacja rumienia, Laserowe usuwanie tatuażu, Mezoterapia, Laser pikosekundowy, Laserowy peeling węglowy, Kriolipoliza, Karboksyterapia

Odnośnik do komentarza
Polecam botoks. Obecnie najskuteczniejszy zabieg na zmarszczki mimiczne. Sama trochę się obawiałam ale nie mogłam sie patrzec na zmarszczki na czole tak wieć się zdecydowałam. Zabieg robiłam w tej klinice w Krakowie:
https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnosci/jak-dlugo-dziala-toksyna-botulinowa/

Dziala dobrze na:
poziome linie czoła,
pionowe zmarszczki czoła,
kurze łapki,
zmarszczki nasady nosa,
fałdy nosowo-wargowe,
zmarszczki wokół ust,
zmarszczki na brodzie i szyi.

Polecam jednak poszukać gabinetu w którym zabieg bedzie wykonywany przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej a nie przez kosmetyczkę.Dla bezpieczeństwa.
Pokaż mniej
Odnośnik do komentarza
Gość Monique

Moim zdaniem osocze bogatopłytkowe to świetny zabieg, który zapewnia bardzo dobre rezultaty. U mnie sprawił, że skóra nie jest już szara, odzyskała swój blask i taką jędrność. Szczerze polecam! A Klinika Sfera to wg mnie najlepsze miejsce w Warszawie, jak chodzi o takie zabiegi ? Dr Migała jest świetnym specjalistą. 

Odnośnik do komentarza

Klinika Sfera to super miejsce, zawsze czuję się tam bardzo dobrze! Efekty zabiegów są wspaniałe, a to zasługa dra Migały i jego kompetencji oraz doświadczenia. Zawsze powtarzam, że najważniejszy jest wybór lekarza medycyny estetycznej!

Odnośnik do komentarza

Według mnie i na to każdemu będe zwracała uwagę, ważne jest aby zabiegi były wykonywane przez lekarza. Taka osoba ma wiedzę medyczną, doświadczenie i oferuje zupełnie inną jakość usług. Wystarczy iść do takiej kameranej kliniki jak SClinic w Warszawie i tam przyjmuje doktor Syryło - świetna jest! No i wiesz że jesteś w dobrych rękach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...