Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie po miesiączce


Gość Joanna1986

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatniej miesiączce która skończyła się 3 września zaczełam dziś ponownie krwawić. Dodam że staramy się z mężem o dziecko właśnie od ostatniej miesiączki no ale ciąże raczej chyba krwawienie wyklucza? Co to może być. Mam 25 lat i zawsze miałam 28 dc. co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Gość asiunia194

witam krwawienie miałam około 5 dni z tym że to było bardziej plamienie po tym zrobiłam test ciążowy i był negatywny. teraz pod koniec października powinnam dostać normalny okres a jego wciąż brak. Jedyne co miałam to plamienie przez 2 dni na kolor jasny różowy.
Jutro dzwonie do ginekologa się umówić. aż sama jestem ciekawa i zaniepokojona tym co się dzieje.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Od kilku miesięcy staramy się z mężem o drugie dziecko. Kilka cykli nieudanych, pojawiła się torbiel. W celu jej wyleczenia dostałam leki antykoncepcyjne - Azalia (wtedy jeszcze karmiłam młodsze dziecko, obecnie jest już odstawione od piesi ze względu na starania). Po skończeniu 2 opakowań Azalii pojawiłam się na kontrolnej wizycie. To był mój 13 dc, byłam przed owulacją. 15/16 dc (owulacja) miałam bóle podbrzusza oraz pojawiło się delikatne plamienie (różowy śluz), który już 17 dc był krwawieniem przypominające okresowe.
Byłam na kontroli. Lekarz tłumaczy taki "misz masz" reakcją na leki antykoncepcyjne. Pytałam lekaza czy krwawienie mam traktować jako nowy cykl czy krwawienie między cyklem - jednak nie dostałam jednoznacznej odpowiedzi. Teoretycznie na podstawie macicy to jest to normalny okres, ale jajniki nie dają jednoznacznej odpowiedzi.
Nie dostałam żadnych leków ani skierowania na badania. Mam się nie denerwować

Czy wg Was powinnam skonsultować się z innym ginekologiem?

Czy jest sens robić badania hormonalne?

Czy plamienie owulacyjne, które przerodziło się w krwawienie to rzeczywiście może być rekcja na odstawienie leków i czy jest to normalne?

Krwawienie trwało ok 6 dni, teraz delikatnie palmie na brązowo. Czy powinnam udać się na kontrolę?

Bardzo proszę o pomoc i radę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...