Skocz do zawartości
Forum

Rozumiecie cos z tego ?


Gość obojetnie

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka lat temu byłam na wymianie kulturowej, byli tam ludzie z róznych częsci swiata.Przebywalismy w grupie, nigdy sam na sam.Po wyjeździe znalazł mnie na facebooku i napisał do mnie pewien chłopak z tej grupy wlasnie, obcokrajowiec.
Od początku ze mną flirtował, jak mówi, lubi tak robić z bliskimi mu koleżankami, choć przecież praktycznie się nie znaliśmy,sądzę zatem że dla niego każda która na niego spojrzy, jest "bliska".Irytuje mnie gdy mówi:myślę o Tobie, tęsknie, podsyła mi piosenki z podtekstami milosnymi.Mało kiedy rozmawia o sexie, bardziej skupia się na tematach,ktore mnie interesują, jest dość cichy.I dostosowuje sie do mnie ze wszystkim, wiec ja nie wiem czego on naprawdę chce i co czuje.Nie wiem czy jestem z braku laku, czy faktycznie on coś do mnie ma , czy co ale ostatnio pisalismy i powiedzialam ze chyba czas to zakonczyc bo odleglosc jest zbyt duza na co on zaczął rozpaczać, że nie mogę tak zrobić, że po co z nim pisałam tyle czasu ,ze odleglosc to nie problem,jak mowilam wprost to mowil ze jestem straszna ,a jak mowie delikatniej to nie rozumie.Co ja mam robic i czemu on sie tak dziwnie zachowuje?

Odnośnik do komentarza

No kazdy facet chce sexu,to normalne. ale on wlasnie nie daje mi odczuc ze chce i sam powiedzial,ze nie tylko o to mu chodzi. prawie nie rozmawia na te tematy.komu chcialoby sie tracic 1,5 roku na pisanie o niczym, dzwonienie co 2/3 dzien na wideo zeby pogadac o wszystkim?

Odnośnik do komentarza

Jak widac Tobie tez chciało sie tracic 1,5 roku czasu.
Rozmowy telefoniczne, mailowe, SMSowe nie były przeciez jednostronne. Ty tez brałas w nich udział, nawet jesli on był inicjatorem.

Jesli juz ta znajomosc na odległosc Cie zmęczyła i uprzedziłas chłopaka, ze nie chcesz jej ciągnąc to tak zrób. Nie odpisuj na wiadomosci i nie odbieraj telefonów. On jest tak daleko, ze nie moze Ci fizycznie zaszkodzić.

Nie ma rzadnego powodu abys nie mogła z nim zerwac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...