Skocz do zawartości
Forum

Ciężkie nogi


Gość Magdaleja

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu zauważyłam,że mam problem z opuchnięciem nóg no i czuję, że są one takie cieżkie. W pracy muszę nosić szpilki i myślę, że to może być problemem, ale niestety na to nic nie poradzę. Macie jakieś dobre sposoby żeby poprawić krążenie w nogach?

Odnośnik do komentarza

Ja miałam kiedyś podobny problem do Ciebie i bardzo pomogły mi tabletki maxi3vena z ruszczykiem, który poprawia przepływ krwi z żyłach i ogólnie krążenie. Po 3 tygodniach zapomniałam już jak to jest mieć opuchnięte nogi czy czuć taki ciężar, do tego pomogło mi moczenie stóp w zimnej wodzie w początkowych etapach:)

Odnośnik do komentarza
Gość Aneta.zamachowska

Tabletki są skuteczne, ale ja polaczylam to jeszcze z masażem nog i chłodnymi okładami na nie i bardzo szybko poczułam różnice, na tyle ze zaczęłam więcej chodzić, bo ogólnie mam siedząca prace i nogi tez od razu to oduczyły, nie są już spuchnięte, czuje się jakbym straciła pare kg

Odnośnik do komentarza
Gość Marcelllina

Ja też od miesiąca biorę maxi3vene i zauważyłam, że krążenie w nogach mi się poprawiło. Mogę już siedzieć za biurkiem 8h i potem nie czuję się jakbym ważyła 100kg. Ogólnie zauważyłam też, że mam ładniejsze nogi i chyba zmniejszył mi się cellulit :)

Odnośnik do komentarza

To jest tak, że dzięki maxi3venie poprawia się krążenie w nogach i automatycznie zmniejsza się też celluit bo nie ma zastojów w nogach. Ja też zauważyłam, że cellulit jest mniejszy, może nie zniknął całkowicie, ale już go tak nie widać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...