Skocz do zawartości
Forum

FEROMONY


Gość Gweza

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad ich kupnem. Pracują na dość ciężkim stanowisku w pracy, które obejmuje kontakty z innymi osobami. Jednak widziałam, ze nie jest to takie tanie i obawiam się, ze jest to jeden wielki pic na wodę.Czy ktoś pomimo to probował? NIekoniecznie w celach typowo seksualnych.

Odnośnik do komentarza

Polecam- Pheromone Essence , działa zarówno na kobiety jak i na mężczyzn, pomaga w kontaktach zawodowych i na co dzień, i to zarówno z facetami jak i z innymi kobietami:) Cena jest trochę droga ale nie uzywa się ich zbyt wiele, wystarczy delikatnie posmarować nadgarstek.

Odnośnik do komentarza
Gość dzikitemuzaruchasz

powiem tak przez 3 lata kupowałem różne feromony az do czasu kiedy kupilem aluramin ze strony http://bebjo.pl/feromony
te feromony wymiatają, mam zone ale wstydze sie jej o tym powiedziec ze mam takie cos heh. dopracy sie tym pryszcze i kobiety dosłownie mnie obwochuja iwdze jak sa troszke mna zainteresowane, ostatnio najlepsza kolezanka mojej zony tak bardzo sie przyblizyla do mnie czym tak pachce ze aż moją szyje musla ustami i sie sploszyla tak bardzo chcial mojej skory skosztowac,,normalnie mam fajna zabawe..feromony sa droge ale mozna fajnie uwodzic naprawd epolecam jej drogie ale dobre az za dobre

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...