Skocz do zawartości
Forum

Wynik badania krwi do analizy


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 2 tygodni garsciami wypadaja mi wlosy. Zrobilam badania(zelazo,morfoologie,ferrytyne,tsh), co niepokojacego mozna z nich wyczytac? Do jakiego lekarza sie udac, hematologa czy endokrynologa? Mam 26 lat. Pozdrawiam Żelazo 119µg/dla Ferrytryna 31.36ng/ml WBC 6.8x10^3/uL LYMPH% 31.7% NEUTH% 59.5% MONO% 7.5% EO% 0.9% BASO% 0.3% LYMPH 2.2x10^3/uL NEUTH 4.0 -II- MONO 0.5 -II- EO 0.1 -II- BASO 0.0 -II- RBC 5.20x10^6/uL HGB 15.5g/dl HCT 45.2% MCV 86.9fL MCH 29.8pg MCHC 34.3g/dl PLT 262x10^3/uL RDW-SD 40.2fL RDW-CU 12.6fL PDW 12.4fL MPV 10.4fL

Odnośnik do komentarza
Gość autorkawpisu

To drugi taki okres w moim zyciu kiedy tak bardzo wypadaja mi wlosy. Wtedy od razu udalam sie do hematologa ktory przepisal mi Tardyferon i on zalatwil sprawe, rezerwy zelaza sie uzupelnily, wlosy przestaly wypadac i lepiej sie czulam. Teraz nie jestem pewna czy znow mam anemie czy cos jest nie tak z tarczyca.

Odnośnik do komentarza
Gość autorkawpisu

PROSZE PRZECZYTAC ZE ZROZUMIENIEM. Ja nie chce leczyc sie przez internet(!!!) Chce zeby ktos kto ma pojecie na ten temat zerknal na wyniki i powiedzial do jakiego lekarza udac sie w pierwszej kolejnosci. Nie chce tracic czasu na interniste. Umowilam juz wizyte u hematologa i zastanawiam sie nad endokrynologiem (chocby profilaktycznie).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...