Skocz do zawartości
Forum

Leżenie tylko na lewym boku pomaga


Gość Krisik

Rekomendowane odpowiedzi

Od 6 miesięcy walczę z nie wiem jaka chorobą. Moje objawy to żółty nalot na języku, flegma w gardle, strzelanie w uszach podczas przelykania, ciezkosc w podbrzuszu, zmęczenie, zaburzenia koncentracji, brak chęci do życia i momenty depresyjne . Tylko właśnie leżenie na lewym boku pomaga. 4 miesiące mówili mi, że choruje na refluks, teraz dostałem informację od laryngologa, że mam mało cech refluksu i to jest grzyb i wysłał mnie do psychiatry. Obecnie biorę nistatyne i fluconazole. Czuję lekka poprawę po tygodniu brania, ale ciągle jest mi źle i słabo. Wykonałem już badania krwi, usg jamy brzucha, gastroskopie, nawet testy na hiv. Piwo namnaza mój nalot, wino czerwone powoduje natomiast zniknięcie tego nalotu. O co chodzi, jak mam sobie radzić? Gdzie iść?

Odnośnik do komentarza

To prawda, ale ten nalot diametralnie się zwiększa jak nigdy. Chciałbym wiedzieć jak to wszystko naprawić. Teraz najbardziej przeszkadza mi tak jakby coś siedziało mi w podbrzuszu. Gdy właśnie się przewracam na lewy bok to to przesuwa mi się do lewej strony i jest mi lżej. Zastanawiam się czy są to toksyny wyprodukowane przez grzyb,których zołądek nie jest w stanie strawić. Mam kilka opcji: Test obciążenia organizmu( Nie wiem czy to wiarygodne ) albo ponowna gastroskopia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...