Skocz do zawartości
Forum

Desperacja faceta?- Czy jaja moze?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzis przegladalam taki portal z roznymi ogloszeniami( rozne tam sa ogloszenia ...taki ogolny Randki i przyjaciele,oferty Pracy, poszuk. Pracy,nieruchomosci itp) mam tam konto. W tym ogloszenie o Poszuk. Pracy.
(Dzis usunelam stare ogloszenie o poszukiwaniu chlopaka ktore juz w tamtym roku wygaslo)
Ale do rzeczy...(Kiedys pisalam z takim Slawkiem rolnikiem z Mins. Mazow. ktory poszukuje pilnie dziewczyny) Znajomosc sie zakonczyla po 3ech mies. pisania.(On nagle nap. Mi; NIE pisz do Mnie. Bo pytalam sie go kiedy sie spotk. w Realu?)
Mieszkamy od siebie 40km.
Ma 25lat. (Codziennie wstaje o 4:30)
Dzis znienacka do Mnie napisal... Zdziwilam sie.... napisal : Hej :)
Napisz cos o sb?(Moze Mnie Nie pamieta juz?) i napisalam mu pare slow o Mnie. Ma konto od 2018r luty. I z ciekaw. weszlam na jego konto...A tam?
Tak Mi sie wydaje...On codziennie ponawia swoje 7ogloszen o poszuk. dziewczyny.
Poszukuje dziewczyny z Min. Mazow. do 26lat. Atrakcyjnej/szczuplej. Pilnie /Na Cito... Tak ma nap. w tych ogloszeniach. Narazie Ni nic Nie odpisal. Jednak tak sie zastanawiam... Jest Zdesperowany czy moze jaja sb robi z tych ogloszen?
Dodam iz ze; W kazdym z jego 7miu ogloszen jest ponad 500odsłon az...Jak sadzicie??
Jedno ogloszenie tytul: Szukam dziewczyny...(Rolnik Szuka Zony)...
Hehe... Ale tytul.

Odnośnik do komentarza

A pomyslałas kiedys, ze jak jest ogłoszenie co jakis krótki czas ciągle odnawiane i jeszcze ma hasło pilne, to nie jest to tak naprawdę oferta znajomosciowa, tylko oferta pracy. Uczciwie to byłoby napisane: Potrzebuję znalesc dziewczynę, skontaktowac się z nią, udac, ze zrobila na mnie ogromne wrażenie, zaproponowac wycieczkę, najlepiej, żeby nie zapomniała zabrac paszportu i juz potem tej dziewczyny to szuka rodzina przez organizacje typu La strada czy Interpol i częstokroc jej juz nigdy nie znajduje.
Słyszałas o sekshandlu?

A konto kiedyś moze i nalezało do tego rolnika, z którym korespondowałas ze 3 miesiące i który pewnie w realu poznał jakąs panne i okazał się być Tobą niezainteresowany. Poniewaz handel ludzmi w Posce jest zabroniony to są tworzone konta fikcyjne lub przejmowane takie, które juz są mało aktywne. Stąd konto pierwotnie było Sławka a teraz ktos inny szuka czegos innego.

Ty jak nie pójdziesz do zwykłej pracy, to kiedys z nudów mozesz zle skończyć, bo nawet jak bezpiecznie w domu mieszkasz to zaczynasz miec dar szukania w sieci coraz bardziej niebezpiecznych propozycji. A to powaznie rozważasz przyjęcie pracy sprzątania u pana, który chce podtrzymywac dobre stosunki pracy popołudniami z pracownicą, a to trafiasz na handlarzy ludzmi.

Odnośnik do komentarza

No jasne, po prostu napalony facet, który na cito potrzebuje na 7 podogloszeniach koniecznie zgrabnej, ładnej do 26 lat kobiety. I dziwnym trafem w młodym wieku zapomnial o czym z Tobą kiedyś pisał.

Skąds przeciez się łowi te naiwne, ktore z zyskiem sie sprzedaje. I albo wywozi sie je za granice pod pretekstem pracy przy zbiorach darów ziemi , za rzekomą wysoką wypłatę. A drugi glowny sposob to łowca, mily przystojny chłopak, który traci czas na jedno dwa spotkania, jest oczarowany rzekomo wybranką, tak bardzo oczarowany, ze proponuje jej zagraniczną wycieczkę. Jakos dobrowolnie te dziewczyny wyjezdzają, potem pozbawia się je dowodu tozsamosci, paszportu i zwyczajnie ktos z obslugi tego biznesu jest pierwszym brutalnym partnerem i nakazuje sie przymusową wielogodzinną pracę w wiadomej usludze. Niechętną, podskakującą najpierw delikatnie sie bije, przywiązuje do kaloryfera, znęca sie nad nią ( jej ciało to towar- czyli trzeba troche sie z nim delikatnie obchodzić) Jesli dalej jest nieposluszna, nie rozumie potrzeby sytuacji, to bywają klienci sadysci to daje się ją takim "na wychowanie". Jesli dalej jest slabo pojętna, to mozna juz dowolnie masakrowac jej ciało, bo jest jakby troche trefnym towarem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...