Skocz do zawartości
Forum

Bolesny okres dwa razy w miesiącu i omdlenia


Gość lolit

Rekomendowane odpowiedzi

miewam okres dwa razy w mc tzn kończy mi sie przewaznie 5 lub 6 dnia kazdego miesiąca a potem jeszcze raz w tym samym miesiacu dostaje znowu okrsu np 27 lub 28, dodatkowo pierwszy dzien jest tak bolesny ze mam wymioty i biegunke, zawroty głowy i drętwieje mi ciało np nogi lub ręce. jest to dla mnie dziwne, co mam z tym zrobic? p.s pare razy w zyciu mdlałam z bólu

Odnośnik do komentarza

nie amsz się czego wstydzić w końcuto lekarz uczył się po to aby badać akurat kobiece sprawy to dla niego normalne niech się cieszy że przychodzi do niego młoda laska a nie 80 letnia babcia :P Ja też chodze do mężczyzny bo mężczyzna jest delikatniejszy raz kiedyś wchodze do gabinetu a tam taki dziaduszek normalnie zmaurowało mnie :D ale mówie trudno lekarz to lekarz :D. Poza tym wiesz, jak współżyjesz to musisz się zbadac czy wszystko ok czy nie masz nadżerki czy żadnych innych świństw. Zawsze po rozpoczęciu współzycia warto się przebadać no i rób cytologię co jakiś czas bo to bardzo ważne.
P.s.
nie masz za co dziękować, po to tu jestem :) właściwie to jestem w pracy ale skoro mam internet, a nie ma nic do roboty, żadnych marudzacych klientów, to chętnie poczytam o tych Twoich orgazmach, których domagam się u siebie... :P

Odnośnik do komentarza

niestety tak, jestes grupie ryzyka bo nowotwor moze byc dziedziczony dlatego musisz co roku robic cytologie i badac piersi co miesiąc i przy każdej wizycie u ginekologa musisz badac piersi. Nie jest powiedziane że bedziesz go miała bo to że jestes w grupie ryzyka nie znaczy ze musisz go miec, ale warto zebys sie regularnie badała i Ty i Twoja mama!

Odnośnik do komentarza

Występowanie raka w rodzinie zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania, ale skoro to była babcia a nie mama to ryzyko jest mniejsze. Powinnas jednak regularnie badac sobie piersi i co jakiś czas niech ogląda je ginekolog własnie.

Te podwójne miesiączki to od dawna? Powinnaś jak najszybciej iśc z tym do ginekologa.

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Przekonaj lepiej mamę do badań, bo ona jest w grupie podwyższonego ryzyka. Rak piersi wczesnie wykryty daje szanse na wyleczenie, czasem można nawet uniknąc operacji. Jesli mama będzie sie upierała to może być za późno, guz może się rozwinąć i wtedy może już nic nie pomóc. Taki głupi strach jest dziwny. To jak ma to woli nie wiedziec i szybciej umrzeć? Przecież raka można leczyć! i to z powodzeniem!

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...