Skocz do zawartości
Forum

Zdrada..


Gość Karolci

Rekomendowane odpowiedzi

Zdradziłam męża. Zrobiliśmy to tak jakby razem, jednak sytuacja mnie poniosła i kompletnie się zatraciłam. Brak rozmowy z mojej strony o wszystkim co się wydarzyło, o uczuciach, odczuciach, po co, dlaczego. Nic nie wiem. W głowie mam chaos. Jest mi źle z tym że zdradziłam męża, to już nie chodzi nawet i kontakt fizyczny, ale o sam fakt zdrady ciszą. Kompletnie się nie otwieram. Myślę że w ogóle się nie znamy. Za to dałam się poznać od strony której sama nie znałam. Nie wiem co mam mówić, robić. Zmienić siebie bym chciała, ale od chcenia nic się nie zmienia. Bo nie mam pomysłu co robić. Jak to wszystko naprawić, jak dać poznać się na nowo. Mam w głowie myśli że na wszystko jest już za późno.. zaprzepaściłam życie i czuję że niewiele potrafię.

Odnośnik do komentarza

"Zdradziłam męża. Zrobiliśmy to tak jakby razem".
Interesujace zdanie ale chyba wymagajace komentarza, wyjasnienia.

" już nie chodzi nawet i kontakt fizyczny, ale o sam fakt zdrady ciszą". Nastepne zdanie malo dla mnie czytelne. Czy chodzi o to, ze zdradzilam i teraz siedze cicho jak mysz pod miotlą?

" Bo nie mam pomysłu co robić. Jak to wszystko naprawić, jak dać poznać się na nowo". Ostatnia część zdania to jak byc znow interesującą dla męza, jak zrobić, zeby znow za mną szalał, czym go dla równowagi zaskoczyć pozytywnie?

"Myślę że w ogóle się nie znamy"- czyli chcialas poszerzyc horyzonty i towarzystwo i w nadmiarze poznalas kogos innego? Zeby lepiej poznac sie z męzem wpadłaś na pomysl poznania sie z kimś innym?

"Jest mi źle z tym że zdradziłam męża" i " Jak to wszystko naprawić".- Jedyne czytelne zdania i mowiące coś o tym,że moze trzeba byłoby coś robic aby wyrazic skruche, ze tak sie stało, przeprosic moze, zastanowic sie czy ten czyn moze podlegac wybaczeniu. Zdradzilas męża i ta sprawa dotyczy Was obojga i chyba przeba zacząć od pokajania sie, od przeprosin. Trzeba może będzie umieć zniesc ból małżonka, moze teraz jego milczenie, jego złosci, jego humory, jego niewiedzę jak ugryść tak trudną sytuacje.

Pary po zdradzie jesli jedna strona umie gleboko żałować, ze tak się stało, jak się stało a druga strona z czasem umie wybaczyć, ale tak naprawdę z glebi serca a nie tylko webalnie mają sznsę isc jeszcze wspólnie przez życie . Niemniej czasem osoba zdradzona, nie umie tego tak naprawdę w głebi duszy odpuscić i wtedy raczej sie nie da dalej żyć.

Macie dzieci. ile, jakie duze?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...