Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego moj chlopak tak robi?


Gość minimdi

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ze mialam 1 chlopaka i nie jestem zadna latawica czy marionetka bez wlasnego zdania,a mimo to jest zly i smutny gdy spotykam sie z jakims chlopakiem...obojetnie czy to krewny czy obcy, czy przyjaciel ktorego znam od dziecinstwa.Zawsze ma podejrzenia że był seks, kilka razy nawet kazal mi siedziec samej w domu, nie spotykac sie z chlopakami,hahaha mówił mi nawet jak mam naprawic kran byleby nie ściągać fachowca,kupił mi zabawki erotyczne gdy jego nie bedzie .. wiecie, szczerze mowiac czuje sie jak prostytutka przy nim... z czego takie zachowanie moze wynikac?

Odnośnik do komentarza

Ogólnie czuje sie dobrze.Jest czuły, robi dla mnie wszystko,zgadza sie ze mną... Mogę z nim o wszystkim porozmawiać.Jest dużo plusów,moglabym wymieniać, ale niestety w tej jednej sprawie jest katastrofa;/
On jest pewny siebie wiec nie wiem z czego to moze wynikac..nigdy nie mialam przygod seksualnych, nie prowokuje facetów...on tez nie ma zlych doswiadczen,podobno nikt go nie zdradzał, jego mama to też potulna i porządna kobieta

Kiedy ktos u mnie jest, pisze mu spokojnie, że nie pójdę, że mam jego i mi wystarczy i nikt poza nim mi się nie podoba.Wtedy sie uspokaja, nigdy mnie nie wyzwał czy coś ale po tonie głosu widze ze jest zły i smutny, aluzje non stop, a czasem nawet wprost mówi ze mam kochanka...Przykro mi

Odnośnik do komentarza

On jako facet wcale nie jest pewien siebie i jego trudne zachowania - podejrzewanie Ciebie o potencjalny seks czy z fachowcem od naprawiania kranu, czy z kuzynem- niestety raczej będą narastać. Dojdą podejrzenia o romanse w pracy ( jesli są w twojej pracy jacys męzczyżni), o romans z sasiadem, który uprzejmie Ci powie dzień dobry na klatce schodowej. To wygląda na zespól Otella. Takie zachowania narastaja po ślubie, jak mąż juz jest pewien, ze żona jest jego własnoscią. Narastają tez po urodzeniu dziecka, gdy kobieta chce wrócić do pracy.
To powinno się leczyć u terapeutów. Poczytaj w internecie o zespole Otella.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z kikunią, to chorobliwa zazdrość, wykończysz się przy nim, a jeszcze może Ci zrobić krzywdę.
Nie wiem czy słyszałaś o przypadku, gdzie facet przez chorą zazdrość, zamykając żonę, zabijał okna i drzwi i jeszcze twierdził, że kochanek do niej przychodzi.
U Twojego partnera też to zmierza w tym kierunku, nie bagatelizuj sprawy, bo jest poważna, nic po jego dobroci, jak jest chory z zazdości.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...