Skocz do zawartości
Forum

Jak namówić rodziców na wyprowadzkę z akustycznego domu


Gość bajkidisneya

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bajkidisneya

W jaki sposób mógłbym namówić rodziców aby przeprowadzili się z akustycznego mieszkania do innego, spokojniejszego? Mam stwierdzoną przez lekarza nadwrażliwość słuchową. Sąsiedzi są tak głośni, że cały czas ich słychać, co mnie strasznie denerwuje. Mama, która niedosłyszy, uważa że przesadzam. Jestem w młodym wieku.

Odnośnik do komentarza
Gość bajkidisneya

Najprawdopodobniej wyjdę z domu, gdy pójdę do pracy. Zanim uzbieram na nowy dom, prawdopdoobnie będę już w wieku emerytalnym, a wówczas sam doświadczę utraty słuchu i okaże się, że nie ma sensu budować domu na stare lata.

Odnośnik do komentarza

Czyli podałes dwie daty wyjscia z domu:
- jak zacznę pracować
- jak oszczędze na swój wlasny dom

Zycie uczy, ze częstokroć te dwie daty są bardzo rozbieżne.

Jednocześnie duża część pracującej mlodziezy chętnie się tuli do swoich rodziców, bo to i obiadek i oprane.

Jesli jeszcze nie zarabiasz i nie możesz się dolożyc do przeprowadzki -zamiana na lepszą dzielnicę, może na taki rozklad gdzie jeden pokój przynajmniej nie styka sie w poziomie z obcymi pokojami, tylko wlasnym. Zagrożeniem będą tylko sąsiadzi z góry i z dolu. Najczęsciej wiąze się to z dopłatami, zrobieniem na nowo lazienki czy kuchni, częsciową przynajmniej zmianą mebli, bo stare nie chcą się ladnie ustawić w innych, nowych pomieszczeniach. Skoro nie zarabiasz i nie możesz się dolożyc to dzwiękkochłonne wyposazenie swojego pokoju i zatyczki na uszy wydają się byc dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...