Skocz do zawartości
Forum

Jak znaleźć prace i ogarnąć życie


Gość Kam25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze chociaż w sumie nie wiem po co, gdyż wiem ze nie bardzo mi to pomoże niemniej. Mam 25 lat, i jestem nieudacznikiem życiowym. W szczególności nie mogę znaleźć stałej pracy. Ost pracowalam jako sekretarka i trafiłam na pracodawców którzy ciagle mi dogryzali, poniżali uważali mnie za śmiecia nic nie umiejącego- teraz wiem ze mieli racje stad ciągły brak pracy. Jak znaleźć stała i fajna prace ? I zostać w niej dłużej, nie wiem co już mam robić ale nie mam nawet za co żyć :(
Wszyscy ludzie jakoś umieją ułożyć sobie życie, ja nie. Wiecznie coś mi się nie udaje

Odnośnik do komentarza

Piszesz bardzo ogólnikowo.

Przeanalizuj kazdą swoją pracę jaką wykonywałas i wszelkie zastrzeżeniajakie miał pracodawca wobec Ciebie.

Stwierdzenie, ze jestes nieudacznikiem nic Ci ( a i nam tez) nie wnosi. Cos robilas żle lub zbyt wolno, może na czas nie przygotowywalas wymaganych dokumentów, może nie znałas podstawowych programów komputerowych, może slabo szła Ci korespondencja, może nie byłas uprzejma dla klientów firmy, może nie ogarniałas bukowania biletów i hoteli dla swoich szefów, może nie robiłas na czas zamówień materiałow biurowych. Może...

Jak się chce miec stała pracę to trzeba byc swiadomym swoich zalet, ale też umiec ocenic w czym się nie sprawdziłam , I tez umiec ocenic, czy to w czy się nie sprawdzałam da się jakos wyprowadzić na prostą, podszkolić się, wytrenować, czy tez uznac, ze to nie jest dla mnie możliwe do wykonywania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...