Skocz do zawartości
Forum

Jak postępować po poronieniu ciąży pozamacicznej?


Rekomendowane odpowiedzi

Rodzina woli skupiac się na szczęściu siostry niż na Twoim nieszczęściu i troszke nie ma co im się dziwić. Tak jak napisał ktos wyżej, to jest Twój ból, nikt kto go nie doświadczył nie zrozumie. Jesli brakuje Ci kogoś do rozmowy to może zdecyduj się na terapię, abyś nie wpadła w depresję, bo depresja może utrudniać zajście w ciąże. Poza tym depresję leczy się antydepresantami a lepiej ich nie zażywać, kiedy jest się w ciąży. To trudne, ale Ty również powinnaś cieszyć się szczęściem siostry i może jak skupisz się na tych pozytywnych sprawach rodzinnych łatwiej zaleczysz swoje rany. Rozumiem zazdrość i pytanie "dlaczego ona a nie ja", ale co możemy na to poradzić? Pozostaje zaakceptować. Sytuacja w jakiej jesteś nie jest ostateczna. Nadal możesz mieć dziecko w przyszłości. Masz na to bardzo duże szanse.

Odnośnik do komentarza

Witam nie było mnie trochę ale to nie spacery tylko gorączka mnie zmogła i przybiła do łóżka,otóż drogie panie byłam u lekarza i ten z kolei po zbadaniu mnie powiedział że jest bez zmian,prawy jajowód nadal nie doszedł do siebie a zaś drugi nadal ma ten pęcherzyk ma on średnicę 3,5cm tak mi napisał na opini pokontrolnej,mało tego dowiedziałam się że mam guzy na jajnikach co było dla mnie szokiem:( a na moje krwawienia przepisał lek który biorę 4razy dziennie po2 tabletki,gdy zapytałam o kolejną wizytę to usłyszałam dziękuje do widzenia .czy ja już na prawdę nie trafię na dobrego gina na prywatnego mnie nie stać ,i chyba dlatego tak jest

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...