Skocz do zawartości
Forum

natretna osoba jak ją zbywać? jak reagowac manipuluje !


Rekomendowane odpowiedzi

otóż mam jedna koleżankę w pracy stanowisko obok stoi na przeciwko mnie taśmy . otóż jest natarczywa swoją osoba tzn swoja gadatliwością i tez swoim zachowaniem mnie rozprasza tzn pokazuje jakieś rzeczy etc . zaczęłam ją ignorować, ale widzę nic nie dało jej do zrozumienia .jak ją zaczęłam ignorować to wtedy ona natarczywie patrzy w oczy bym z nią rozmawiała jak nadal ja ignoruje to macha mi przed oczami( jak wtedy reagować?) . jak ją zbywać by dała mi święty spokój? mam wrażenie że sobie nabyła prawo do rozmowy ze mną , a ja nie mam ochoty . ostatnio mnie spytała czy nie chce sie z nią spotkać ja ze nie na drugi dzień znów spytała mowie , ze nie spotkam się z nią na 3 dzień znów te samo pytanie to więc odwróciłam głowę i ją ignorowałam a znów te swoje natarczywe spojrzenie bym jej odpowiedziała ale odwróciłam głowę w druga stronę ,a ona wpadła w taką złość i no masz mi odpowiedzieć tak lub nie ja nic . dała spokój! czy takie patrzenie w oczy i wymuszanie odpowiedzi to jest forma manipulacji ?

Odnośnik do komentarza

Nie ma znaczenia jak to się nazywa, natarczywa osoba, bez taktu, ja bym jej powiedziała wprost, donośnym głosem, że ma się od ciebie odczepić i nie chcesz mieć z nią nic wspólnego.
Niestety, musisz powiedzieć jej w twarz tak, żeby dała Ci spokój.
Może też zamień się z kimś, żeby nie stać naprzeciwko niej.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

jak chodzi o spotkanie to pytała mnie dwa dni pod rzad czy sie z ni spotkam powiedziałam ze nie 3 raz w piątek przed świętami znów spytała wiec zignorowałam to pytanie stwierdziłam po co będę jej 3 dzień pod rząd odpowiadać na to samo pytanie to jak opisywałam wpadła w złość ze mam jej odpowiedzieć tak lub nie to ja odwróciłam głowę w druga stronę . mówiłam jej ze mnie irytuje te gadulstwo i mi to przeszkadza ale ona jest i tak nachalna . wymusza wręcz te rozmowy .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...