Skocz do zawartości
Forum

POLSKA.


Rekomendowane odpowiedzi

POLSKA, to kraj, w którym panuje cęzóra. Powiesz o MEDYCYNIE KWANTOWEJ z nadajnika technicznego, bo FRILIFONOWA MIKROFALOWA TERAPIA REZONANSOWA z niego, jest możliwa, to cię zniszczą. Miałem odwagę powiedziedź, że, jest ta metoda, to dostałem za to w łeb. Odrazu ze mnie z robiono kłamcę, a są gabinety prywatne, gdzie tą metodą można się leczyć. W polskich mediach prąd mikrofalowy, z nadajnika technicznego, jest wszędzie stosowany, tylko że do doprowadzania kobiet do orgazmu na wizji. Kiedyś ludzie mediów: "Kochamy te mikrofale. Jest nienawiść lekarzy, bo specjalnie mówią oni tylko o lekach, a przecież MEDYCYNA KWANTOWA, jest znana od lat siedemdziesiątych dwódziestego wieku. Powiedzą jeszcze o ELEKTROWSTRZĄSACH, a chodzi o ELEKTROSTYMULACJĘ metodą PANA DR. WIKTORA ŻENNI, która nie wygina. Specjalnie lekarze mówią tylko o implantach, a zabieg ELEKTROSTYMULACJĄ PANA DR. ŻENNI kosztuje ok. 150 zł, a pierwsza wizyta ok. 200 zł. W POLSCE, jest poprawność lekarska. Media i lekarze nie pozwalają mówić o prądzie mikrofalowym z nadajnika technicznego. Lekarzom dobrze służą te mikrofale, i tu jest pies pogrzebany. Przecież komórki, receptory, itd, komunikóją się falami milimetrowymi, bo to ich język.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...