Skocz do zawartości
Forum

ŻYCIE ZE SHIZOFRENIĄ PARANOIDALNĄ.


Rekomendowane odpowiedzi

Nazywam się GRZEGORZ PRYMAK i pochodzę z MŁAWY, na PÓŁNOCNYM MAZOWSZU. CHORÓJĘ NA SHIZOFRENIĘ PARANOIDALNĄ. Jestem wykluczony społecznie. Nikt nie podszedł do mnie i nie spytał się mnie, na co jestem chory. Cała MŁAWA woli gadać, na mnie "upośledzony", a ja uczyłem się w ZAKŁADZIE DLA NIEWIDOMYCH W LASKACH WARSZAWSKICH, który jest prowadzony przez TOWARZYSTWO OPIEKI NAD OCIEMNIAŁYMI przez SIOSTRY FRANCISZKANKI SŁUŻEBNICE KRZYŻA i w SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNOWYCHOWAWCZYM dla dzieci NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH w krakowie na UL. TYNIECKIEJ. Media też po za anteną, a nawet na antenie mówią to, co ogół gada. Mnie nikt nie chce mnie wpuścić na antenę, bo liczy się biznes aborcyjno eutanazyjny. Dziennikarze i dziennikarki uprawiają seks bez zabezpieczenia, a później wołają o rfundowaną aborcję i eutanazję na rządanie. Za szczątki usuniętego płodu dostają grubą kasę, bo firmy farmaceutyczne skupóją to do tkanek itd. Dzień po kosztuje ok. 140 zł, a prawda, mają do usówania teleportację napisaną na komputer.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...